Missä päin Thaimaata

Kiinnostaa tietää missä päin Thaimaata te muut käytte juoksemassa?

Miten muutatte treeniohjelmaanne matkan ajaksi? Missä vaiheessa talvea käytte?
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

http://www.pattaya-marathon.com/

34 km jälkeen, kun kavutaan Buddha Hill:lle, alkaa varsinainen kisa, itsensä kanssa. Eräs Aasian suurimpia juoksutapahtumia ja maailman raskaimpia "normaaleita" kansanjuoksuja. Isot palkinnot, paljon maailman kärkijuoksijoita ja mukava kannustus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käytte juoksemassa? kirjoitti:

Kiinnostaa tietää missä päin Thaimaata te muut käytte juoksemassa?

Miten muutatte treeniohjelmaanne matkan ajaksi? Missä vaiheessa talvea käytte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu