Eli onko kukaan yöpynyt Ruotsin puolella Haaparannassa hotellissa? Onko siisti paikka? Onko hyvät ruuat yms? Vai onko parempi yöpyä Suomen puolella?
Haaparannan hotellit?????
5
4374
Vastaukset
- yöpynyt
Mutta Stadshotel on siisti ja tutustumisen arvoinen
- Olen yöpynyt
Kerran olen yöpynyt Haaparannan "Stattilla". Kokemusta on myös Tornion kaupunginhotellista.
Näistä kahdesta jos pitää valita, niin Happiksen Statt vetää voiton 10-0.
Kyseisellä hotellilla on ainakin historiaa, jos ei mitään muuta. Jo sen vuoksi elämys.- Kalakukko -77
Jos taas haluaa erinlaisia palveluita ja viihdettä ja kunnon lappilaista a la carte -ruokaa niin aivan ehdottomasti Tornion Kaupunginhotelli.
Statissa Haaparannalla on mukava nukkua, harva kuitenkaan tulee hotellille pelkästään nukkumaan vaan kyllä se pitää olla virikkeitä yms tarjolla ja niitä kyllä tuosta Tornion hotellista löytyi todella runsaasti.
t: Kuopion mies
- löytyy
Cape Est ja Stadshotellet ovat ihan asuttavia paikkoja. Ensimmäinen halvempi kuin jäljempi. Suomen puolen kaupungin hotellissa on laajempi palvelu ja myös hyvä hinta. Muut paikat ei niin tasokkaita sitten olekkaan.
- Tarjoaa...
Nämä majoitus palvelut.Kemiläisillä on kivat hotellit ja lisää on tulossa mm.Sarius kylpylä hotelli mutta se on niin mittava rakennushanke ettei ehdi valmistua vielä vuoden 2009 keväksi.
Googleta kemin hotelleja ja toivo että mahdut vielä Eurooppalaisten varakkaiden lumilinna ja Sammon risteily turistien joukkoon,hinta on päätä huimaava ja köyhien ei kannate vaivautua.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksei voitaisi vaan puhua asiat selväksi?
Minulla on ollut niin kova ikävä sinua, etten oikein edes löydä sanoja kuvaamaan sitä. Tuntuu kuin jokainen hetki ilman481558Sunnuntai terveiset kaivatulle
Maa on vielä valkoinen vaikka vappu lähestyy, otetaan pitkästä aikaa pyhä terveiset kaivatullesi tähän ketjuun !!761355- 261099
Olen päivä päivältä vain varmempi siitä että rakastan sinua
Onhan se tällä tuntemisen asteella jokseenkin outoa, mutta olen outo ja tunne on tunne. 😊881064- 88970
Ai miehillä ei ole varaa maksaa
Treffejä naiselle johon on ihastunut? Ihanko totta dusty miehet? Tekosyy. Haluatko laittaa 50/50 kaikki kulut parisuhtee187906Verovähennysten poisto syö veronkevennykset pieni- ja keskituloisilta
Kokoomuslaiset ja perussuomalaiset kansanedustajat jakavat kilvan postauksia, jossa kerrotaan miten kaikkien työssäkäyvi99855Olet mielessäni
viimeisenä illalla ja ensimmäisenä aamulla. Ihastuin sinuun enkä voi tunteilleni mitään. Jos uskaltaisin, tunnustaisin s20851- 82821
Hei rakas mies. Olisi yksi kysymys, mielellään rehellinen vastaus edes täällä..
Mitä sinä minusta haluat?70789