Kävin tuossa oululaisten makkarapoikien kanssa katsomassa jääpalloa, eka kertaa. Hyvä ettei pää kärähtänyt. Vähän ihmetytti moinen meininki, ei siellä kuitekaan ollut katsojia kovin paljoa mutta palttoo meinasi palaa. Taitaa olla pyromaanien laji. Ei uskalla tulla toista kertaa.
makkara
4
1128
Vastaukset
- ------
Makkara on hyvää.
- pikku makkara
joo. määkin kävin HIFKin matsissa ja ostasin makkaran. Jo Jo oli kapee. lähes alakapee, v makkara olisi ollut kokonsa mukaan 10 senttinen. Mitäs naiset ovat tästä mieltä?
- pikku dakkiset
joo. määkin kävin HIFKin matsissa ja ostasin makkaran. Jo Jo oli kapee. lähes alakapee, v makkara olisi ollut kokonsa mukaan 10 senttinen. Mitäs naiset ovat tästä mieltä? Onko Hifkin pelaajilla tosiaan pikku prinssinakit?
- pikku dakkisetti
joo. määkin kävin HIFKin matsissa ja ostasin makkaran. Jo Jo oli kapee. lähes alakapee, v makkara olisi ollut kokonsa mukaan 10 senttinen. Mitäs naiset ovat tästä mieltä? Onko Hifkin pelaajilla tosiaan pikku prinssinakit?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2323027Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b2012663Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1131271Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411238- 721136
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3031131Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211025Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8973