kotiin Kemppaan eilen iltasella. Kempan tytöt ihastuivat pilkkireissusta erämaahan ikihyväksi. Tammakkoa syötiin ja kampanisua kahvin kanssa, kovin oli tytöt kiitollisia Saun sonnille ja kylläpä he sen osoittivatkin.
Hastala vista allpee päk.
Hastala vista allpee päk.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kempankin pojista joutuu katselemaan vain lehdestä kuvia. Oli kolmen naisen vienti sinne suuruuden hulluutta, mutta toisaalta silloin pitää painaa kun rauta on kuumana. Etelässä olisi astuttavaa rutosti, mutta toisaalta taitaa ne Kempankin naiset olla puutteessa. Kemijärven miesten pitäisi tehdä kaljoittelulakko, että omillakin miehillä olisi sarvet pystyssä.
Sinä et ole tammukoita saanut, ellei niitä joku ole antanut. Paskaa puhuu tämä taudinkantaja lämpimikseen. Ei munaton mies pysty tyydyttämään, niin jotenkinhan se täytyy itsetuntoa nostaa eli puhua paskaa niin että tänne asti haisee.
Kyllä nuotiolla kalaa paistoimme, muutakin kivaa oli. Harrastimme toli paljon muutakin kuin seksiä, täytyy myöntää että kova jätkä hän on. On törkeätä väittää ketään taudinkantajaksi, siitä voisi haastaa vaikka kunnianloukkauksesta. Tautisella vehkeellä ei pysty tekemään noin valtavasti työtä. Joten tarkisteleppas ensin omat helistimiset, ja puhu sitten vasta muista.
Ei voi syyttää mistään. Saun Sonnilla on tauti. Voin kertoa sen vaikka sata kertaa peräkkäin. Labrassa yksi tuttu vahvistaa asian, joten on turha pullikoida...häh-häh-hää.
Vaimo oli hänen kanssaan metsäretkellä, eikä sieltä mitään tauteja ole tullut. Toisekseen labrasta ei kertoilla.
Tuttu tululle kertoo. Että taati taati.
Sinulle, met otamma tosissaan nuo jutut ja met kostamma. Sinut tullaan hakkaan toiveesi mukaan tammakoksi ja huulet hampaineeen tulee myös toiveesi mukaan muistuttaan kampanisua. Jokainen ens viikonloppuna savukosken raitilla kävelevä alle 65-vuotias saa trasit kyytin muljuaavalle.
Pyydä julkisesti haureuttasi anteeksi! tai...
On edes olemassakaan, luulempa hänen olevan ihan satuolento. Ihmiset täällä aikansa kuluksi heittävät herjaa.
Näin on närreet.
Miksi näistäkin sonni-jutuista on pitänyt avata järkyttävä määrä eri viestiketjuja. Ei ymmärrä. Tämänkin kemijärvi-foorumin taso laskee vain laskemistaan...
eihän täällä mitään tasoa ole ollut olemassakaan.
Sonni uuuuhhh