Miten mies pystyy vaihtamaan naista,kuin paitaa?

Ihan kyselen Teiltä miehiltä asiaa...kun ei mun kallooni mahdu se tapa, joka on nykyisin aika usean miehen elämäntapa. Onko syynä pelko sitoutua vai mikä...??
6348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

miehillä on keskimäärin ollu 5 naista,kun naisilla ollu 15.

Äänestä
  • täällä

    Äänestä

Jaa, en tiedä kun en ole vaihtanut. Mutta jos joku paita on epäsopiva, hiostava tai venähtänyt niin saattaisihan sen haluta vaihtaa, jos vaihtopaitoja olisi tarjolla.

Äänestä

...olisi mukava olla, mennä ja tehdä just niinku ihte haluat?

Äänestä

Eiköhän ne kuitenkin oo ne naiset joilla enemmän vaihtoja on ollut.

Äänestä
  • Siksi kysyn,kun itse en moiseen pystyisi. Tökkisi henkisesti koko homma.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maria53 kirjoitti:

Ihan kyselen Teiltä miehiltä asiaa...kun ei mun kallooni mahdu se tapa, joka on nykyisin aika usean miehen elämäntapa. Onko syynä pelko sitoutua vai mikä...??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu