Taas oli jäänyt trollin oxepamit pöydän reunalle ja trolli oli ottanut niiden sijaan kolme pullaa.
Koittakaa kestää tätä pikku veijaria.
Trollin lääkitys vielä tänään(kin) pielessä
äkspokslääkäri
13322
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
joka sammuttuaan liimahöyryissään kirjaston lehtisaliin on vaarana joutua näkövammaisten mummojen naamalta luettavaksi ( katso liite :PISTEKIRJOITUSKSEN :- tulkinta vaativissa kenttäolosuhteissa ! )
Kumpa vaan uskoisit ja luottaisit siihen että lääkkeet ottamalla helpottaisit noita vaikeita ja harhaisia mielikuviasi. Otappa nyt namit kiltisti.
edes löytyy lapiollakaan sieltä läskiesi poimuista.
EIHÄN TÄÄLLÄ OLE ENÄÄ KUIN LUONNEVIKAISIA PENTUJA !
Missään nimessä ei tätä palstaa saa lopettaa. Mieti nyt itsekin, mihin ne luonnevikaiset sitten menisivät? Jossain muilla palstoilla ne olisivat häiriköimässä, nyt ne sentään pysyvät omalla hiekkalaatikollaan. Ota mielummin hoitajan osa ja heitä tänne aina joku uusi "lelu" niin ne luonnevikaiset pyörittelevät sitä taas aikansa eivätkä ehdi häiriköimään muualle.
Kukaan ei pakota häiriköimään. Kritiikin voi kirjoittaa ilman toisien kirjoittajien halveksuntaa tai koko ruokavalion kyseenalaistamista.
VHH:laisia? Miksi muun kuin VHH-dieettien halveksunta ja niiden kyseenalaistaminen on salllittua? Onko siinä jälleen VHH:lainen laatimassa sääntöä jota VHH:laisten itse ei tarvi noudattaa? Edustaako tämän ketjun aloitus mielstäsi siistiä sivua? Kukaan ei pakota käymään tällä sivulla jos meno ei miellytä tai muutenkaan. Varmaa nimittäin on että meno palstalla jatkuu tällaisena mitä se nyt on ainakin niin kauan kuin eräs tai pari pahinta VHH:laishäirikköä levittää paskapropagandaansa täällä. Minulle se kyllä sopii, paljon viihdettä on tiedossa.
näyttää olevan sallittua VHH-dieettien halveksunta. Siitä on osoituksena etusivulla olevat viestialoitukset. Valtaosa niistä on VHH:ta herjaavia törkyviestejä joten älä valita ettet saa ääntäsi kuuluviin. Tee taas pari aloitusta VHH:laisten paskapropakandasta ja hupipalstasta niin olet taas päässyt toteuttamaan VHH halveksuntaasi. Muista myös mainita jälleen kerran että saat täältä viihdettä ja päivän parhaat naurut. Tekstisi on taattua trollia.
ulkona normaalista viesien vaihdosta ja sivistyneestä nettikirjoittamisesta. Jos äxspoksia kiinnostaa enemmän lääkitys kuin Vhh ,kannataa hakeuta lääketietoutta pursuaviin sivustoihin ! nimim: " erä sivusta seurannut ja terveellisestä ruokavaliosta kiinnostunut suomalainen mies "
jatka vaan samaa malliin, niin saamme hupia joka päivälle ja nauruhan vain pidentää ikää, eiks vaan?
sitä manillaköyttäs.
Jälleen kerran. Tuottamansa aivosaastan määrä on kohtuullinen, mutta tavalliseen tapaan tasoton ja töykeä, näin käy kun molekyylitasolla mättää ja polariteetit heittelee volttia. Lohduttautukaamme kuitenkin sillä, että tämä jumalan hylkäämä trollimme on kuitenkin täällä edes jonkinlaisen valvonnan alla, eikä aiheuta siten toisaalla vaaraa ympäristölleen. Avohoito rulez! Hyvä Aho&Viinanen!
Tyhjää olet jauhanut taas koko päivän, mitään et ole saanut aikaiseksi paitsi ehkä vanne päässäsi on taas hieman kireämmällä. Heh heh heh! Just joo, tämä on aivan oikea palsta huuhaalle mutta et kai ihan todella kuvittele että sinä pystyt jotain valvomaan?