Katselen tässä parhaillaan santasportin ja sammon välistä matsia. Kertokaas viisaammat ketkä tiedätte, milloin tästä lentopallosta on tullut tollaista homojen urheilua? Joka ikisen pikkupistekikkareen jälkeen, myös silloin kun vastustaja syöttää verkkoon, kaverit saa aiheen halailla ja kosketella toisiaan? Eihän missään muussa urheilussa miehet halaile ja pussaile toisiaan kymmeniä kertoja ottelun aikana. Voi vaan kuvitella mitä hotellihuoneissa illalla tapahtuu, noin puolet kavereista on toisaalta aika söpöjä johnholmesviiksineen ja vaalennettuine hiuksineen. Itse pelasin n. 30 vuotta sitten ja silloin tuuletettiin silloin kun oli todella aihetta.
Kosketelkaa toisianne
7
1480
Vastaukset
- Maalaislentopalloilija
... vain , mitä siellä hotellihuoneessa tapahtuu, sillä se kuvittelu tapahtuu sinun korviesi välissä ja pahin vika on juuri siellä eikä lajissa.
- lentopallotietäjä
se perverssi toiminta jatkuu myös hotellihuoneessa. homoja kaikki lentopalloilijat. minä tiedän!!!
- Kyllä homo...
lentopallotietäjä kirjoitti:
se perverssi toiminta jatkuu myös hotellihuoneessa. homoja kaikki lentopalloilijat. minä tiedän!!!
homon tunnistaa!
- maalainen1
Mites nuo pohjanmaan painijat. Ei näytä kovin heterolta. Kaksi kaveria pikkuhousuissa toistensa kimpussa halimassa ja kiehnäämässä toisiaan vasten.
Vaikka kuinka olisi kulissit ulospäin kunnossa , kaikki tietävät kuitenkin mistä tässä on kysymys. - köyrijäkeijo
Homoimman näkösellä on aina eniten naisia.
Pahimmat homot kiistää aina homouden ja esittää umpiheteroa..esim jääkiekkoilijat on niin matchoja, mutta pelireissuilla pelaavat vaan "runkkupullaa". eli pelaajat rinkiin, pulla maahan keskelle ja se joka viimesenä "tulee" pullan päälle niin syö sen! - Anonyymi
Olen lopettanut lentopallon seuraamisen jo vuosia sitten tuon kummallisen lääppimismenon vuoksi. Tulipa se piste tai sitten ei niin aina menee halailun/ lääppimisen/ pussailun puolelle. Pahimmillaan yli 200 kertaa peliä kohti ja tämä sama näytelmä molemmin puolin verkkoa.
- Anonyymi
Erikoiseksi on mennyt. Koko ajan lisääntyy myös läpsyttely valmennus- ja huoltojoukkojen kanssa. Mennen tullen ja aina välissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site425831Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714565Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464332SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564121SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt873710Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään613245SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502423Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352329Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422069En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131179