Israel pois!

Mitä Israel tekee yleisurheilun EM-kisoissa. Israel kuuluu Aasian mantereeseen!! Israel pois EM-kisoista, se ei ole eurooppalainen valtio.
1264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joo israelia vihataan aasiassa sen verran paljon
ettei sitä oteta aasian kilpailuihin en vaan ymmärrä mitä ne tekee euroopan mestaruus kisoissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jake kirjoitti:

Mitä Israel tekee yleisurheilun EM-kisoissa. Israel kuuluu Aasian mantereeseen!! Israel pois EM-kisoista, se ei ole eurooppalainen valtio.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu