Konstit on monet

10

526

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • terminaattoirit

      Varmin tapa välttyä äkilliseltä kiehumiselta ovat ilmastoon ruiskutettavat pahaa hiiltä syövät terminaittorileppäkertut. Niiden siipiäistäpliin ionisoidaan erikoista hiilarimagmaa, joka imien kerää kaiken pahan ilmoista. t.ilmailuerikoisasiantuntija.

      • Ilmaan täytyy ruiskuttaa pierutietäjiä, jotka paksuinen perseineen varjostavat maata, ja näin torjuvat lämpenemisen.


    • Siitä lähtien kun ensimmäisen kerran luin erilaisista ilmaston viilentämistempuista, olen ollut varma, että ”ne” ei saa pidettyä kynsiään kurissa, vaan kaikkea mahdollista kokeillaan, oli se miten riskaabelia tahansa. Yksi tempuista oli, että kerosiiniin lisätään rikkiä. Tuo kirjallinen kysymys komissiolle koski kai jotakin sen muunnelmaa. Näyttää siltä, että herrasväki on kokeilumielessä kylvänyt ilmakehään yhtä ja toista, jo kymmenkunta vuotta.

    • Wade

      You tubesta ja muista löytyy paljon videoita aiheesta. Esim. tämä jo lähes 10 vuotta vanha: http://video.google.com/videoplay?docid=-2815320198655156407 Nämä ovat olleet mystisiä juttuja, mutta usemmiten ne ovat liitetty sotaan ilmaston lämpenemistä vastaan kuten ed. videolla. Näistä tulee mieleen 1950 - 60-luvun paranoiaiset UFO, kylmäsota yms. kuvittelut. Voi noissa jutuissa olla perääkin, sillä jopa Pentagon on ilmaissut huolensa ilmaston lämpenemiseen liittyvistä uhkakuvista kuten ilmastopakolaisista, rannikkoalueiden uppoamisesta ja näitä seuraavasta paniikista. Ensin kuvitellaan ihmisen voivan lämmittää ilmastoa ja sitten keksitään yhtä mielikuvituksellisia ratkaisuja tuleviin ongelmiin. Obama valitsi John Holdrenin tieteelliseksi neuvonantajakseen, mikä vittaa siihen, etteivät chemtrailisit ihan NWO-juttuja taida olla. http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1168637/Obama-pollution-particles-stratosphere-deflect-suns-heat-desperate-bid-tackle-global-warming.html

      • ”Esim. tämä jo lähes 10 vuotta vanha” Komissiolle esitetyn kysymyksen mukaan ilmiö on havaittu jo 1999. Se on siis yli 11 vuotta vanha. Kaikki maailman tiedemiehet selättäneenä nerona osaat varmaan laskea.


      • oba hussein

        "Jopa pentagon"ha hah. Se nyt paljon todistaakin. Surkea laitos johon kaapupukuiset takkutukka-teletapit lentelee muina miehinä sisään, eikä kukaan huomaa mitään, hah. Kyllä on syytäkin olla huolissaan.


      • VASTAKARVA kirjoitti:

        ”Esim. tämä jo lähes 10 vuotta vanha” Komissiolle esitetyn kysymyksen mukaan ilmiö on havaittu jo 1999. Se on siis yli 11 vuotta vanha. Kaikki maailman tiedemiehet selättäneenä nerona osaat varmaan laskea.

        Yli 10


      • Wade
        VASTAKARVA kirjoitti:

        ”Esim. tämä jo lähes 10 vuotta vanha” Komissiolle esitetyn kysymyksen mukaan ilmiö on havaittu jo 1999. Se on siis yli 11 vuotta vanha. Kaikki maailman tiedemiehet selättäneenä nerona osaat varmaan laskea.

        Tarkoitin, että tuo puuduttava video olisi ollut vuodelta joskus 2001, mutta onhan siinä uudempaakin materiaalia.


      • Wade
        oba hussein kirjoitti:

        "Jopa pentagon"ha hah. Se nyt paljon todistaakin. Surkea laitos johon kaapupukuiset takkutukka-teletapit lentelee muina miehinä sisään, eikä kukaan huomaa mitään, hah. Kyllä on syytäkin olla huolissaan.

        http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000022&conference=1000000000000011&posting=22000000002285217


      • jos tajuut

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Realistisesti

      Miten toivoisit, että asiat etenisivät hänen kanssaan? Kuka tekisi mitä?
      Ikävä
      112
      1103
    2. millaiset hiukset

      kaivatullasi on? :)
      Ikävä
      33
      829
    3. Miksi et edistä asiaa...

      Kaivattusi suhteen??
      Ikävä
      55
      818
    4. Minkälaista ajattelisit elämänne olevan

      jos olisit kaivattusi kanssa yhdessä?
      Ikävä
      65
      767
    5. Sinulle nainen

      Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M
      Ikävä
      78
      684
    6. Tää on todella huvittavaa seurata näiden savolaisten

      naapurusten piikittelyä ja vihanpitoa toisilleen netissä. Näyttää siltä, että Mehtoselle alkaa tulla isäukon piirteet e
      Tuusniemi
      37
      663
    7. Kuka mölyapina

      Kuka saatanan vittu naama mölisee sunnuntaiaamuna jolla ei oo edes lauluääntä. Yön kuulunut jonkun ajan mölinää sisälle
      Suomussalmi
      14
      589
    8. rattijuoppoja

      tavattu taas Haapavedellä, hyvä että poliisi on valppaana
      Haapavesi
      16
      547
    9. Kuhmosta (kyseenalaiseen) kuuluisuuteen

      Naapurikylän, siis Nurmeksen suurin tubettaja on iskenyt naisen Kuhmosta. Kertoo kanavallaan naisen olevan hyvä rakastel
      Kuhmo
      3
      542
    10. Salaattirosvo

      Sinulle tiedoksi joka varastit salaatit viime yönä kasvulootasta,jäit riistakameraan🤣🤣🤣. Tulehan selvittelemään asia
      Suomussalmi
      22
      532
    Aihe