Mihin myyntiin?

Mihin kannattaa laittaa laadukkaampi/ kalliimpi pyörä myyntiin? Nuo normi myyntikanavat ei oikein tuota tulosta kun pyörän hinta on kuitenkin 900€ joten ihan "tavallinen" pyöräilijä ei sitä osta.
1246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

fillarilehden tori http://www.fillari-lehti.fi/ keltainen pörssi huuto.net freeride.fi Yleensä autoissa jos ei mene kaupaksi, vika on siinä, että myyjä luulee että tuotteesta voi saada melkein uuden hinnan. Ajoneuvoissa tulee aina rankasti takkiin, ja se pitää hyväksyä ja huomioida hinnassa. Tavara kuin tavara menee helposti kaupaksi jos hinta on kohdallaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kojo1 kirjoitti:

Mihin kannattaa laittaa laadukkaampi/ kalliimpi pyörä myyntiin? Nuo normi myyntikanavat ei oikein tuota tulosta kun pyörän hinta on kuitenkin 900€ joten ihan "tavallinen" pyöräilijä ei sitä osta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu