Millaiset miehet osallistuvat innokkaasti alaikäisen

keskusteluketjuihin?
9472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

..tällä palstalla olevan ikärajaa...?! ;) Toisin kuin esim seksi-palstalla. Ja mistäs sen toisen iän voi tietää?? Tai jos kirjoittaakin puskista?!

Äänestä
  • kannattaisiko jutella ennemmin omanikäistesi kanssa...

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    kannattaisiko jutella ennemmin omanikäistesi kanssa...

    ..mihin itse haluan! =) Mun valintakriteereihini ei netissä vaikuta ikä tai sukupuoli, vaan aiheen mielekkyys. Vastasinhan sullekkin. ;)

    Äänestä

Isoveljentapaiset?

Äänestä
  • sanottu Genio.

    Äänestä

joilla on sydän paikallaan?

Äänestä

On tämä erikoinen palsta.

Äänestä

POHJASAKKI!

Äänestä

Sun otsikko on kai trolli? Huono ainakin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tytön aloittamiin kirjoitti:

keskusteluketjuihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu