Lintuinfluenssa ilmaantui ensimmäisenä maissa joissa gm-kasvien viljely on ollut voimaperäistä eli siis USA:ssa ja Kiinassa. Sikainfluenssa on jäljitetty USA:an. Eikö olekin merkillistä ??
Lintuinfluenssa ei ole hävinnyt mihinkään vaan jokainen uusi virussukupolvi tuottaa entistä tehokkaammin myös nisäkkäiden ja ihmisten välillä leviävää kantaa. Samoin tekee sikainfluenssa.
Haluaako joku arvailla mikä virus tulee seuraavana ja mistä maasta se lähtee ??
Gmo ja lintuinfluenssa
Arvausleikkijä
3
773
Vastaukset
- Tpi
Jos meinaat olevan jotain yhteyttä, olet tyypillinen GM-vastustaja. Tyhmä ja tietämätön.
- tutkijakin
Niin ja sitten täytyy muistaa, että se natriumkulataattikin aiheuttaa keemoo-sikalintuflunssaa jo toisessa polvessa juuri nisäkkäissä.
Noin villi veikkaus, että seuraavaksi tulee nauta-sikaflunssa -virus ja se lähtee Keskon elintarvikevarastolta Vääksystä. - jäätelönsyönnistä
seuraa hukkumisten lisääntyminen.
Tuo noudattaa samaa logiikkaa kuin se, mitä sinä käytät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1516817MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny635963Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884559NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074509Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1624310Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941690- 4021586
- 821389
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311377Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?411151