Litkua tielle

Mitähän happo tai litkua siitä ruotsalaisesta rekasta valui puoli neljän aikaan nesteen kohdalla, kun meinasi tukehtua autoon kun ajoi perässä. Haisi aivan hirveälle ja henkeen kävi. Kyltit oli kyllä perässä jotta syövyttävää yms....?
3240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

... ja arvon kirjoittajalla ei missäänvaiheessa tullut mieleen ILMOITTAA HAVAINNOSTAAN POLIISILLE???!!!

Äänestä
  • Ei nähny eikä kuullut mitään kun sai niin aimo annoksen litkua..... Ei sentään ,takaisin tullessa näkyi kyllä poliiseja paikalla, mutta säiliöauto ajeli jo vissiin haaparannan liikenne ympyrässä en kyllä ollenkaan varma oliko se sama. Ja muuten autolla ajaessa ei saa soittaa puhelimella.

    Äänestä

  • Happopilvi kirjoitti:

    Ei nähny eikä kuullut mitään kun sai niin aimo annoksen litkua..... Ei sentään ,takaisin tullessa näkyi kyllä poliiseja paikalla, mutta säiliöauto ajeli jo vissiin haaparannan liikenne ympyrässä en kyllä ollenkaan varma oliko se sama. Ja muuten autolla ajaessa ei saa soittaa puhelimella.

    Joo ite ajoin samaisen rekan ohi ja kamalat löyhkät tuli autoon.. Oiskohan jotain etikkahappoa?? Haisi ainaski sille..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Happopilvi kirjoitti:

Mitähän happo tai litkua siitä ruotsalaisesta rekasta valui puoli neljän aikaan nesteen kohdalla, kun meinasi tukehtua autoon kun ajoi perässä. Haisi aivan hirveälle ja henkeen kävi. Kyltit oli kyllä perässä jotta syövyttävää yms....?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu