Sano jotain ystävällistä palstalaiselle

pidät. Vaikka puskasta. Sanat lämmittävät aina, vaikkei varmuutta sanojasta olekaan. Minäkin lupaan sanoa.
34466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 34

Vanhimmat

Tytöt on kuumia ja kauniita ja pojista saa hyvän matsivastuksen niin älyllisesti kuin sit varmaan myös kehässäkin :)

Äänestä
  • mihinkään enää

    Äänestä

tietäisi. Ikävä. Odotan sitä kappaletta.

Äänestä

Älykäs ja ihana.

Äänestä

Olen omasta mielestäni löytänyt palstalta sellaisen.. hmm.. sielunkumppanin.
Kun monet ajatukset ja mielipiteet käyvät meillä niin yksiin!


Hän on oikeastaan, kait ihan tietämättään auttanut minua hahmottamaan sitä mielikuvaa, millaisen naisen haluaisin vielä joskus saada elämänkumppanikseni..


Tällainen minun etsimäni nainen olis muuan.... ~Vänkyrä nainen~


"oo siellä jossain mun...."



http://www.youtube.com/watch?v=lwtCza8hk7o&feature=related

Äänestä
  • nätisti sanottu. Kiitos sulle, kuka sit ootkin.:)

    Äänestä

TheOnelle kun sattuu näköjään olee paikalla että hyvää tiistai-iltaa!! :D

Äänestä
  • ..ja toivotan samaa sinulle....ja muillekkin palstalaisille. ;)

    Äänestä

  • abdul.mahdi kirjoitti:

    ..ja toivotan samaa sinulle....ja muillekkin palstalaisille. ;)

    vedän itteni ketoosiin. Väsyttää nykyään aina vaan niin aattelin vetästä sillä virrat päälle - toimii joka kerta!

    Äänestä

Kiva lukea, että monet ovat niin kovin, kovin ajattelevaisia. Maailmassa on vielä paljon hyviä ihmisiä... siis toivoa on tässäkin elämässä.

Äänestä

...pusss ;)

Äänestä
  • Itsellesi:)

    Äänestä

Oot hieno mies ja sun pohjalainen uho ja siihen uhoon salaa sisäänrakennettu nöyryys ovat tehneet muhun vaikutuksen. Osasit olla hieno palstahenkilö sille, joka halusi sut oikein ymmärtää.

Hajanaisesta kirjoittelusta olen bongannut sellaisenkin näkemyksen, että joskus aiemmin et ollut yhtä hieno mies, mutta mitä siitä, jos kaari on ollut nouseva. Sua oli kiva lukea silloin kun esiinnyit omalla nikilläsi ja kiva on vieläkin satunnaisesti bongata sut palstalta.

Äänestä
  • noihin sanoihin.

    Äänestä

  • punastuvaa sorttia, niin nyt olis sen aika. Tuli hyvä mieli.:)

    Timantille kans kiitokset. :)

    Äänestä

  • lopettanut palstailun ja päällimmäiseksi minulle on jäänyt mieleen se, että millaisia paskoja te olette. Varsinkin ne jotka olivat olevinan ystäviäni. Haistatn sinulle ja muillekkin pitkät paskat.

    Perkele

    Äänestä

ekaks cookos, ei olla satuttu pitkiin aikoihin yhtäaikaa palstalle. Olet lämmin, huumorintajuinen ja mukava ihminen.

yksinkertaiselle.blondille olen nähnyt osia sinusta ja haluaisin nähdä koko naisen, olet persoonallinen, mielenkiintoinen ja ihana nainen.

sit viimeisenä hunaja71 selle palaa takaisin palstalle, et enää täällä käy ollenkaan, sä olet erinlainen, ahkera ja kaunis puolin ja toisin.

Äänestä

on hyvä perse.

Äänestä

Hyvää yötä kaikille ja kauniita unia.

Äänestä

Tietysti nyt ruma perseiset loukkaantuvat kauniista ajatuksestani

Äänestä

Moro kaikki murut!

Äänestä
  • perse enemmän kiinnostaisi

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


josta.. kirjoitti:

pidät. Vaikka puskasta. Sanat lämmittävät aina, vaikkei varmuutta sanojasta olekaan. Minäkin lupaan sanoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu