Oletko saanut turpaasi koska olet punkkari

Kyselijä18

Haluaisin, että kertoisitte tapahtumista joiden johdosta olette kokeneet joutuneet uhatuksi punkkariudenne takia, jopa pahoinpidellyiksi.
Monasti kuulee, että nuo järjestyksenvalvojat ovat kovinkin kovakouraisa punk-henkisiä nuoria kohtaan.

Itse en ole punkkari (herran kiitos) ja musta on kiva vetää Kalliossa kännissä punkkareilta hampaat kurkkuun ja kusta päälle.

mä olen 192 cm painoa 98 kiloa, eli punkkareille hyvää yötä.

Mä olen natsi ja inhoan kommunisteja kuten punkkareita, musta Suami pitää puhdistaa saastasta kuten punkista, homoista ja mummoista.

Mä olen isäm maallinen ja ylpeä sinivalkoristilipusta ja kunnioitan veteraaneja kuten Rudolf Hess ja Törni.
Mutta on valokuva(kopio) Hitleristä ja Blondista.

Mä haistelen liimaa ja samalla masturboin rajusti, tykkään kukista ja Frööpelin Palikoista.
Mä haluisin olla tyttö ja pitää hametta, joskus yksin mä meikkaan.

Ainoa hyvä punkbändi on Klamydia ja sen Suami on sun ei lakupellejen jotka vie naiset ja työt.

Jos mun pikkuveli alkaa punkiksi mä hakkaan sitä tiiliskivellä päähän ja pakotan kuuntelemaan suami-iskelmää.
Paula Koivuniemen Aikuinene Nainen on mestariteos.

9

669

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tiiili

      Haista homo paska...

    • Irmeli Suur-Salosta

      Blondi-koira

    • ||SCSS||

      Tuu vaan saatana antaa turpaan jos kiinnostaa. Tommoset mulkerot sais hirttää. huih ku sää pelotat ihan karseesti. Haista homo paska ja painu nussiin äitiäs

      • aloittaja transunatsi

        Aika ja paikka, ja olen siellä 100 prosentin varmuudella, paitsi jos tulee PÄivien Viemää.

        Helppo sitä on netissä inistä, mutta kun kohtaat 201 senttisen 120 kiloisen natsin saattaa punkilta lirahtaa housuun.
        Mä en nyt jaksa pelleillä pölhöjen kanssa ja laitan Lili Marlenen soimaan ja rupean masturboimaan.


      • ...
        aloittaja transunatsi kirjoitti:

        Aika ja paikka, ja olen siellä 100 prosentin varmuudella, paitsi jos tulee PÄivien Viemää.

        Helppo sitä on netissä inistä, mutta kun kohtaat 201 senttisen 120 kiloisen natsin saattaa punkilta lirahtaa housuun.
        Mä en nyt jaksa pelleillä pölhöjen kanssa ja laitan Lili Marlenen soimaan ja rupean masturboimaan.

        Nää on trollei idiootit :DD


      • Peikkopunkö
        ... kirjoitti:

        Nää on trollei idiootit :DD

        Tuu tänne nii jumalauta veän turpaan
        oon 185-105 saatana
        suoraan vitun helvetistä
        Vittu syönkaikki
        perkele
        ja laulan suohon'
        perkeleen nutipäät


    • Mr.Ramone

      Tavallaan olen. En montaa kertaa turpaan. Ei mulla keesiä oo tai muutakaan. Mut polvesta revenneet farkut on, yleensä punkbändipaita ja nahkarotsi / ramorotsi jossa on rintamerkkejä. Ja ketjuja pari. Yleensä se tuntuu olevan perussuomalais miesrasistien punanen vaate. 3 kertaa mut on melkein kuristettu ilman syytä ja viime viikonloppuna muutama skini vittuili. Ja sit kaikki perussuomalaiset miehet vittuilee ja haastaa riitaa aina. Ja naiset juoksee karkuun koska en oo töyhtöpääfruittari. Ei oo helppoa punkhenkisen elämä pienessä kaupungissa.

    • SKINIPOSSU666

      Voi helvetin kuustoista mikä jätkä. :D Meikäläinen edustaa itse tätä rock/punk henkistä tyyppiä ja mun mielest tommoset ihmiset voi suksia vittuun. :D Sinä varsinkin. Tajuaksä helvetin nössö olevas aivan täysin perseestä?

    • Luu-5

      Te vajaalla käyvät latva-beet todella ansaitsette toisenne. Onko kiva olla kaikenaikaa ihan pihalla?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      91
      1919
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      277
      1753
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      305
      1550
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1441
    5. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      88
      1028
    6. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      51
      997
    7. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      56
      977
    8. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      56
      958
    9. 67
      944
    10. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      931
    Aihe