Nyt selvisi syy monten alemmuus-

Tyyppi asuu kellarissa! Minun mielestäni kenenkään ei pitäisi joutua asumaan kellarissa.
14144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

miljonäärejä naapurissa.

Se asuu ratikkakuskin kellarissa!!

Äänestä
  • ratikka ei nääs tiennyt mitään että sen kellarissa luuhaan, nyt lennän varmana pihalle.

    Äänestä

insesti-isän uhreja.

Äänestä
  • insesti-äidin uhri.

    Äänestä

  • päätellen kirjoitti:

    insesti-äidin uhri.

    pimeydessä oli vain läppäri ja ml-palsta.

    Äänestä

kuiteskin meitin alla eli ei mitään hätää.

Äänestä
  • maan alla!

    Äänestä

  • -huomioitavaa- kirjoitti:

    maan alla!

    Eivät ne Saturnuksen allakaan elä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kompleksiin! kirjoitti:

Tyyppi asuu kellarissa! Minun mielestäni kenenkään ei pitäisi joutua asumaan kellarissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu