Harley pojat

Nyt pojat sängyn alle piiloon Haaparannalla on nähty mus????????
3448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

verran vaikeata (näköjään) hoitaa kunnolla, että mitä jos jättäisit sen suosiolla niille, jotka sen osaavat.

Äänestä

eiköhän nuo "kovat " mopopojat ole jo siellä sängyn alla.
sitten tullaan isolla porukalla esiin näyttelemään hetkeksi taas.

olisko kesäteatteri noille koviksille paras harrastus kuitenkin ...

Äänestä

No one raises to the bait. No one.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikea motoristi kirjoitti:

Nyt pojat sängyn alle piiloon Haaparannalla on nähty mus????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu