Eli joudun nyt lopettamaan lajin ja myynnissä todella vähäiselle käytölle jäänyt setti. Mailojen iät ovat n.4-6 vuotta, mutta pelattu 1-2 kertaa vuodessa... viimesen 2 vuoden aikana ei yhtään. Ja kyseessä siis miesten mailat. Olen 180cm pitkä ja minulle ne ovat sopivat.
Mukaan tulee:
Wilson Pro Staff Pti 10.5" draiveri, grafiittivarsi
Wilson Pro Staff Dc 3 ja 5 väyläpuut grafiittivarsilla
Spalding Raudat 4-9 ja SW True Temperin varsilla
Dynatour PW
Odyssey White Hot #6 34" varrella
Top Fliten kantobägi (hupulla)
Mailat ovat siis iältään vanhoja, mutta niiden käyttö on jäänyt suorastaan naurettavan vähäiselle, 1-2 kertaa kesässä jos sitäkään.
Itse ne kerrat kun olen niillä pelannut niin olen kyllä ollut tyytyväinen. Varsinkaan aloittelijalla ei ole niin suurta merkitystä teknisistä ominaisuuksista, joten tästä hyvä setti millä päästä alkuun ja kehittää tekniikkaa.
Toimituksena lähdetään noudosta, sijaitsee Iitissä. Jos ei ole mahdollisuutta noutoon niin voidaan se postituskin hoitaa, silloin tietysti lisätään postikulut :) lähi etäisyyksille voin myös tuoda.
Pyyntihinta 250 euroa
Ota yhteyttä: [email protected]
Jos kauppa syntyy niin putsaan vielä mailat!
Myynnissä hyvä setti, vaikka aloittelijalle
tomppis^^
3
552
Vastaukset
- tomppis^^
Hintaa laskettu. Nyt 180 euroa
- tomppis^^
Sisältää jo postikulut! Kiire myynti!
- tomppis^^
SETTI MYYTY!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1127207
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t364242törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/383718Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu4001970- 321457
- 351448
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi631398Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen1771090Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv121088Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:111020