Naisten tennis kiellettävä

Ovat niin paskoja

ei mulla muuta!!!

3

794

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rauno G

      Kun naisten tennis olisi kielletty, niin miesten tenniskisoihin päästettäisiin vain miehiä katsomoon ja tennistä voitaisiin pelata miesten kesken alasti.

      Pelaajien iho voitaisiin myös öljytä.

    • tässä tapauksessa

      eiköhän se riittäisi, jos kiellettäisiin idiooteilta sen katsominen?

    • Naiset on hyviä. Ja kauniita

      Ei ole mitään paskoja, itse et varmaan edes osuis palloon mailalla kun se lentäis sua kohti niin että ÄLÄ MARISE.

      Sitäpaitsi aika moni naistennispelaaja tuo miespuoliselle katsojalle silmänruokaa, no ehkä poikkeuksena on Williamsin sisarukset ja Svetlana Kuznetsova jotka ei ole mitään iloa silmälle mutta esimerkiksi Tanskan Caroline Wozniack, sekä mm. Venäjän Dinara Safina on todellista herkkua miehen silmille.

      Toi Caroline on muuten hyvä ja yks lupaavimmista naistennispelaajista ja tulee vielä olemaan isossakin arvostuksessa.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

      Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
      Ikävä
      54
      1718
    2. Kiinni on siekkilän yliajaja

      Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
      Mikkeli
      18
      1666
    3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      82
      1403
    4. Maskuliininen herrasmies

      Tekee aloitteen. 🌸
      Ikävä
      174
      1386
    5. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

      Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
      Maailman menoa
      307
      1337
    6. Näyttävin pariskunta

      Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
      Suomussalmi
      20
      1298
    7. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

      Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      98
      985
    8. Ollaanko me tyhmiä mies?

      Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
      Tunteet
      61
      968
    9. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

      Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
      Ikävä
      33
      933
    10. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

      Ja seurata jotain ihan muuta?
      Hindulaisuus
      349
      854
    Aihe