Ja TAAS vaihteeksi

Nyt luvataan enään huomiselle päivälle 25 perkele
perjantai 23 lauantai 24 sunnuntai 23 ja tottakai maanantai ja tiistai saatanan sateita on tää vittu taas ihme kesää.
1183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jotta aurinkoa pitäisi olla lisää, nytkin paistaa että enemmästä väliä. Sateita tarvittaisiin lisää ettei pohjavedet laske liian alas. Luontokin tykkää kun sadetta pukkaa pusikoihin.
Aivan normikesä on ollut, hyvät ilmat, älä valita. No jos valittaa pitää, niin turhan kuuma on yleisesti ollut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ENNUSTEET MUUTTUI kirjoitti:

Nyt luvataan enään huomiselle päivälle 25 perkele
perjantai 23 lauantai 24 sunnuntai 23 ja tottakai maanantai ja tiistai saatanan sateita on tää vittu taas ihme kesää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu