Pitäis saada hyvät ja värittömät -3,5 uimalasit vahvuuksilla. Mistä?
Uimalasit vahvuuksilla
7
1036
Vastaukset
- uyfuyf
Optikkoliikkeissiin käymään.
- ja sain hyvät
Omani ovat yli -5 ja tilasin ne netistä, Hilco-merkkiset. Tuli mukana kaksi nenäkappaletta sekä suuri- että pieninaamaiselle. Kannattaa vertailla hintoja netissä ja kaupoissa, sillä voit saada lasit edullisestikin eikä tarvi turhaan järkyttäviä optikkoliikkeiden hintoja maksaa. Itse maksoin jotain 30e, hinta-laatusuhde todella hyvä ja olen tyytyväinen.
- gdfgsr
Noissa on se, että pitääkö ne veden ulkopuolella. On hiukan riskiä tilata netistä jos ei olekaan sopivat.. Itse otan sopivat mallit muistilapulle ja sitten etsin tuotteet netistä.
- edellinen
gdfgsr kirjoitti:
Noissa on se, että pitääkö ne veden ulkopuolella. On hiukan riskiä tilata netistä jos ei olekaan sopivat.. Itse otan sopivat mallit muistilapulle ja sitten etsin tuotteet netistä.
Ihan hyvä tapa toi, että sovittaa ensin liikkeessä ja ostaa sen jälkeen netistä tai sieltä mistä edullisimmin saa, jos on tarkan euron ihminen. Itse tilasin riskillä pähkäiltyäni asiaa. Oli hyvä tuuri. Samat lasit muualla parikymppiä kalliimmat.
- vahvuuksilla
Itse olen ostanut Turusta Intersportista ja maksoi noin 20 euroa. Hyvälaatuiset ja joka päivä käytössä vuoden päivät.
- hulabula
intersporteista, hinta n.30e
- Rillirausku
Mulla on tälläiset. Elämäni parhaat uimalasit, tosin sain ne 18 egellä triathlon-tapahtumasta.
http://www.tyr.fi/page.cfm?template=products.detail.cfm&itemGuid=3bd21b41-fecf-4a85-a69b-a2dda09fda06
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5168808Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1556086Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3555122Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli664729Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s984321Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664033SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1843902- 911828
- 1031384
- 47949