Pitäis saada hyvät ja värittömät -3,5 uimalasit vahvuuksilla. Mistä?
Uimalasit vahvuuksilla
7
970
Vastaukset
- uyfuyf
Optikkoliikkeissiin käymään.
- ja sain hyvät
Omani ovat yli -5 ja tilasin ne netistä, Hilco-merkkiset. Tuli mukana kaksi nenäkappaletta sekä suuri- että pieninaamaiselle. Kannattaa vertailla hintoja netissä ja kaupoissa, sillä voit saada lasit edullisestikin eikä tarvi turhaan järkyttäviä optikkoliikkeiden hintoja maksaa. Itse maksoin jotain 30e, hinta-laatusuhde todella hyvä ja olen tyytyväinen.
- gdfgsr
Noissa on se, että pitääkö ne veden ulkopuolella. On hiukan riskiä tilata netistä jos ei olekaan sopivat.. Itse otan sopivat mallit muistilapulle ja sitten etsin tuotteet netistä.
- edellinen
gdfgsr kirjoitti:
Noissa on se, että pitääkö ne veden ulkopuolella. On hiukan riskiä tilata netistä jos ei olekaan sopivat.. Itse otan sopivat mallit muistilapulle ja sitten etsin tuotteet netistä.
Ihan hyvä tapa toi, että sovittaa ensin liikkeessä ja ostaa sen jälkeen netistä tai sieltä mistä edullisimmin saa, jos on tarkan euron ihminen. Itse tilasin riskillä pähkäiltyäni asiaa. Oli hyvä tuuri. Samat lasit muualla parikymppiä kalliimmat.
- vahvuuksilla
Itse olen ostanut Turusta Intersportista ja maksoi noin 20 euroa. Hyvälaatuiset ja joka päivä käytössä vuoden päivät.
- hulabula
intersporteista, hinta n.30e
- Rillirausku
Mulla on tälläiset. Elämäni parhaat uimalasit, tosin sain ne 18 egellä triathlon-tapahtumasta.
http://www.tyr.fi/page.cfm?template=products.detail.cfm&itemGuid=3bd21b41-fecf-4a85-a69b-a2dda09fda06
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3563045Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3011473En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841302- 1081301
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991285Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591245- 481135
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi791045Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24941- 33847