Aikuisille uimaopetusta Espoossa?

Järjestääkö muut kuin Cetus kursseja? Alkeet hallussa, mutta tekniikka hukassa. Onko Cetuksen kurssit hintansa väärti?

Kiitoksia!
1579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Cetuksen kurssit ovat hyviä. Valmentajat ovat ammattitaitoisia, ja moni on entinen kilpauimari. He osaavat siis tekniikan niin käytännössä kuin teoriassakin. Tekniikkakurssiin kannattaa satsata, sillä kun kerran saa tekniikan kuntoon niin sen jälkeen siitä ei tarvitse enää huolehtia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pulipul kirjoitti:

Järjestääkö muut kuin Cetus kursseja? Alkeet hallussa, mutta tekniikka hukassa. Onko Cetuksen kurssit hintansa väärti?

Kiitoksia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu