Hello!
Olen aloittelija, joka tarvitsee rannan jossa yltää jalat pohjaan. Mitä sellaisia paikkoja löytyisi Itä-Suomesta, ettei tartteis aina tuonne Länsirannikolle ajella?
Joensuussa ei ainakaan sellaista paikkaa löydy, mutta entäs lähistöllä?
Onko joku tietoinen esim. Kuopion paikoista leijalautailuun.
Itä-Suomen leijalautailupaikkoja?
surf.girl
1
1464
Vastaukset
- surf....
Hei!
täälä etelä-pohjanmaalla on hyvä rantoi jossa voi harrastaa leijalautalua ja purjelautailuu sopivan mataliakin vielä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 702952
- 462564
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322225- 792128
- 951956
- 321702
- 121526
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171487Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?271302Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil191175