ufoja on

kyllä on sairasta touhua kun jos tuolle hakkeri äijälle annetaan 60 vuoden tuomio siitä että on päässyt nasan salaperäisiin tiedostoihin.Mies olisi vaan tuonut julki mitä nasa yrittää peitellä ja salailla vuosikausia

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2009073110012914_ul.shtml
10325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

että hallitukset tai jotkin insatanssit on kokoajan niihin yhteydessä!
ja että ne ei ole HYVIÄ!

Äänestä
  • ilmankos kuvitelmat muistuttuvat maan lajea, silmät jalat kasvot jne..

    Äänestä

Tuomioiden osalta. Ei kukaan hyvä ihminen voi vaatia tuollaista tuomiota.

Äänestä

Tietääkseni täällä Suomi24:ssä olisi ihan oma palsta ufo-keskustelulle.

Tämä on tähtitiedepalsta. Tuhannet tähtitieteen ammattilaiset ja miljoonat harrastelijat tuijottelevat jatkuvasti taivaalle kaukoputkien ja kameroiden kanssa, mutta tietääkseni he ovat raportoineet hyvin vähän ufo-havaintoja, josko ollenkaan.

Äänestä

YHDESSAKÄÄN KAAPPAUSTAPAUKSESSA EI UHRI OLE OLLUT TUPAKOITSIJA!

Äänestä
  • pitkään jatkunut juopottelu herkistää ufo havainoille etenkin alasajo vaiheessa.
    Tosin kerran baarissa näin katossa erivärisiä valoja, jotka siirtyivät yhtäkkiä seinään?!? Seinällä valot alkoivat heilumaan siirtyen jalkojen suuntaan ja samalla kuulin kaukaisen äänen, joka oli satavarmasti humanoidin. Ääni sanoi "kannetaan tää pihalle".

    Äänestä

niin on

Äänestä

Ko. henkilöllä on tämmöinen ongelma:

"Asperger-henkilöt eivät useimmiten osaa lukea rivien välistä vaan käsittävät sanatarkasti mitä sanotaan. Esimerkki: Kun opettaja kysyy: "Söikö koira sinunkin kotiläksysi?" AS-lapsi pysyy hiljaa miettien pitäisikö opettajalle kertoa, ettei hänellä ole koiraa, vai etteivät koirat yleensä pidä paperin syömisestä."

Äänestä

on on

Äänestä

kyllä niitä ufoja on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


emme varmasti ole yksin kirjoitti:

kyllä on sairasta touhua kun jos tuolle hakkeri äijälle annetaan 60 vuoden tuomio siitä että on päässyt nasan salaperäisiin tiedostoihin.Mies olisi vaan tuonut julki mitä nasa yrittää peitellä ja salailla vuosikausia

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2009073110012914_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu