EVILÄ oli kyllä ylivoimaisesti paras...

Tosi Uskottava Heppu

Tamperelainen eli aikas hyvin vedetty nääkin kisat....jaksais nyt edustaa vielä muutaman olympiadin, niin kyllä se 805cm sieltä tulee suotuisissa myötätuuliolosuhteissa....!!!

3

443

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyllä se aina jotenkin

      saa itsensä siihen jamaan että jää karsintaan...ainakin tolla asenteella että uhoaa kaikissa medioissa ennen kisoja hyppäävänsä ainakin 850 ja karsinnassa helposti yli rajan 815 mutta kun sitten ei pysty mihinkään niin uhkailee muita...todellinen idiootti, toivottavasti ainakin kaikki veronmaksajien maksamat urheilaja-avustukset evätään siltä (ohjeiden mukaan näin tulisi tehdäkkin koska urheila ona syyllistynyt törkeään epäurheilijamaiseen käytökseen).

      • Ruotsi-ottelussa

        yli 840. Tosin myötätuulta oli pikkaisen verran liikaa takana.


      • Nevilän vejekset
        Ruotsi-ottelussa kirjoitti:

        yli 840. Tosin myötätuulta oli pikkaisen verran liikaa takana.

        se hyppäs 10 metriä...... alaspäin..... Näsijärveen, tosin jalat edellä nenästä kiinni pitäen. Kerrankin askelmerkki osui kohdalleen.......???


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      109
      4216
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      78
      3456
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      76
      3249
    4. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      24
      3189
    5. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3092
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      72
      2896
    7. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2760
    8. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      61
      2694
    9. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2529
    10. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      33
      2374
    Aihe