69-asento

ihastunut nainen

Nii apua,yksi mies kysy multa äsken jos huomenna kokeiltaisiin 69-asentoa ja sanoin sille että joo sopii..oon siihen meinaan ihan lätkässä mutta en oo koskaan ottanut suihin!!!!!!=( Voisko joku valaista mua miten se tehdään ja niin et oisin hyvä=)
En kehtais sanoa sille etten ole koskaan ottanut suihin.

40

13993

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyllä tuo 9P asento on parisuhteissa se vallitseva - jopa riitelemättä.

      • jossa muija

        kääntää suuttuneena selkänsä miehelle?


      • jossa muija kirjoitti:

        kääntää suuttuneena selkänsä miehelle?

        Vielä voimakas tempaisu jossa toinen jää peitottomaksi. Voi toimia kumman tahansa aloitteesta ja usein jopa yhteistoimin.


      • ...missään muussa asennossa nukkuakaan...en edes alkuhuumassa.


    • tai nuolet tikkaria?

      Tai imet pillin kautta mehua? Kyllä se on sun selkäytimessä, kuin moni muukin juttu. Voi jeesus, mikä kysymys.

    • Gotcha

      Kannattais kysellä Sihteeriopistolta, jossa on osaavaa porukkaa..

    • neuvo on, että ei tarvis ottaa ollenkaan.

      • nihilistii

        komp komp komp


    • ......

      Aihe on K- 18.

    • pelätä pippeliä, vaan sun täytyy haluta kyrpää. Hyvän suihinoton A ja O on se, että nainen oikeasti haluaa sitä. Loppu sujuu kuin itsestään. Jos arkailet tai pelkäät, niin kiinni jäät, vaikka mies ei siitä sanoiskaan mitään. Fiksu mies ei tietenkään sano, kehuu vain, vaikka hieman epävarma olisitkin.

      Mutjoo, ei muutaku reenaamaan. Kyllä se siitä sitten. :)

    • minävain :-)

      Käytä kieltä ja huulia yhtä aikaa. Imeskele kuin mehujäätä koko varren mitalla. Kielellä voit auttaa liikettä. Terskan päässä ja juuressa on herkkiä kohtia, samoin peräaukon lähellä. Kivekset voi ottaa suuhun hellästi välillä. Nuoleskele ja ime, "lutkuta" "mehujäätä" välillä nopeammin, välillä hitaaammin. Kuuntele miehen ääniä ja reagoi sen mukaan. Jotkut haluavat laueta suuhun, mutta ensikertaiselle se voi olla vähän haastavaa. Voitte jatkaa siitä vaikka yhdynnällä :-)

      • aaahh :)

        Pääset opeksi Kirpelan suihinottokouluun: Kirpela's Blowjob Academy :D


      • sinä oikein

        olet? :)


      • minävain :-)
        aaahh :) kirjoitti:

        Pääset opeksi Kirpelan suihinottokouluun: Kirpela's Blowjob Academy :D

        hyviksi havaittuja...


      • mahdollisesti--
        minävain :-) kirjoitti:

        hyviksi havaittuja...

        y.b?


    • jamppa69.

      Miten kävi, HÄ?! :9

    • Elazine

      Apua! Yritin ottaa ihastukseni kanssa 69 asennon, mutta mimmin takapuolessa luki "Skoda Simply Clever"! En enää ikinä halua kokea mitään niin järkyttävää.

    • Anonyymi

      Kuinka moni nuolee naisen pyllyn reiän 69 asennossa? Meillä siitä on tullut arkipäivää ajan kanssa, rouva kyllä tykkää siitä kun huohotus alkaa heti kielen osuessa pyllyyn.

    • Anonyymi

      Ajattele miten syöt jäätelö puikkoa. Ihan helppoa.

    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      244
      4268
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      120
      2724
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2482
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      84
      1519
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1466
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1199
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      78
      1117
    8. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      986
    9. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      983
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      173
      965
    Aihe