onko joku?

Antanut jo 2,5kk iässä velliä vauvalleen iltaisin?Mä oon aamuisin aivan poikki vauvan kanssa kun öisin heräilee vähän väliä syömään korviketta.Siis nyt kyse ei oo mistään pienestä väsymyksestä vaan kauheasta univelasta jota tässä kuukauden aikana on tullut ja kukaan ei ole auttamassa :P
1595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kaksosia hoidin ja 1v2kk vanhempaa,
niin menin aina ja HETU päiväunille kun lapsetkin ja aina torkahdin vain Puoli-tuntia tai tunnin ja siten nousin tekemään taloustöitä.

toiseksi, väsymys on ikävä ja vaarallinen vieras, kaikki ei jaksa ola vauvallekan kiltti,
on hyvä että tiedostat asian.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.......... kirjoitti:

Antanut jo 2,5kk iässä velliä vauvalleen iltaisin?Mä oon aamuisin aivan poikki vauvan kanssa kun öisin heräilee vähän väliä syömään korviketta.Siis nyt kyse ei oo mistään pienestä väsymyksestä vaan kauheasta univelasta jota tässä kuukauden aikana on tullut ja kukaan ei ole auttamassa :P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu