BB:n filippiiniläisvieras on siveellinen, ahkera ja kaunis. Oikein unelmanainen!
Filippiiniläistyttö ei pilluuan sinkkuna jakele
Oikein!
11420
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
mutta mies joka määrittelee naisen hyvyyden pillun jakamisella tai jakamattomuudella ei ole unelmamies. Ja yleensäkin käyttää naisen kalleimmasta pillu-sanaa.
en IKINÄ puhuisi karkeuksia naisten kuullen.
...ettei naisten kuullen saisi juuri SIITÄ puhua? Oletko ihan varma? Ettet vain oikeasti rönsyilisi siinä vaiheessa, kun se "neitsyt" lutka paljastaa itsensä, jättäytyy kiinni törttöilystään toisen kanssa ja antaa ilmi, että on koko 10-vuotisen seurustelunne aikana valehdellut omasta elämänhistoriastaan?
Ettei vain siinä vaiheessa vituttaisi niin perkeleesti, että päästät valtaan sisimmän apinasi ja alat tehdä sitä mitä olet aina halunnut??
Kuvittele: mitä ikinä vain tulee ensimmäisenä mieleen, se ON oikein! Sinulla ON oikeus kaikkiin tarpeisiisi, sanoi Jeesus Kristuksen pyhä paska mitä tahansa!! KOSTA, kun siltä tuntuu! Tunteesi toimivat SINUN, ei kenenkään diplomaatin mukaeettisillä ehdoilla!
Jep. Ja Nokalla tai Kakolassa ehtii sitten jälkeenpäin tutustua vaikka LaVeyn tuotantoon....
Aivan ihana nainen, todellinen helmi tänne suomiporttojen keskelle. Kaunis ja ahkera, oman arvonsa tunteva eikä takuulla alennu jakamaan itseään talon kundeille. Ja vielä kysytään miksi miehet pitävät enemmän aasialaisista!
Hyvä vertailukohta näille suomilutkille joita BB on täynnä. Muutenkin BB:ssä ne vähänkään siedettävämmät naiset, esim. Kätlin ja Dana, on ulkomaalaisia ( tai ainakin ei-suomalaista syntyperää).
Kuvankaunis BB-Cathy on selkeästi kunnon nainen, ei itseään jakele toisin kuin halvat suomiämmät:
"Minun pitäisi rakastaa jotakuta, jos harrastaisin hänen kanssaan seksiä, nainen kertoi."
http://www.bigbrother.fi/uutinen.shtml?988180
Juntturat bilharziaa transsulta?
filippiineissä hän on lutka (neitsyys mennyt ja isätön).
Suomessa tosin vastaavaa kastia olisi siiderin turvottama lähiöhuora joten sikäli.
Minulle on ainakin väliä vain tosiasioilla, kun valitsen naista. Cathyn kohdalla tosiasiat ovat: kaunis, vähän kumppaneita, sekä muutenkin siveämpi ja naisellisempi tyttö kuin suominaiset. Todellakin ottaisin! Ei minua kiinnosta se, että mitä filippiiniläiset on mieltä.
Lisää filippiiniiläisnaisia Suomeen!