Taas yksi miesuhri lisää femi-Suomessa

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009110710560622_uu.shtml

Lyön vetoa, ettei feministimafia lepää, ennen kuin tämä hauska mies on saatu poljettua maanrakoon Esko Kiesin tavoin.

Tiedättekö muuten, mitä eroa oli Johannes Paavali toisella ja Madeleine McCannilla?
- Paavi kuoli neitsyenä...
5265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

"Tiedättekö muuten, mitä eroa oli Johannes Paavali toisella ja Madeleine McCannilla?
- Paavi kuoli neitsyenä..."

Oletko nähnyt Madeleine McCan pornoa?

Äänestä

Taitaa olla kaverin viisainta alkaa etsiä muuta työtä ja mahdollisesti muuttaa suomesta pois. Tää kohu kun vähän vielä leviää niin tulee olemaan tuskaset paikat tässä maassa, suomalaiset kun tunnetusti eivät ymmärrä mustaa huumoria (tai ylipäätään huumoria) pätkääkään, paskalla itsetunnolla maustettu tosikkokansa. :))

Äänestä

Raiskaus on Pyhä Asia, eikä siitä saa laskea minkäänlaista leikkiä. Toisaalta miesten vankilaraiskaukset ovat erittäin hassu juttu, jolle voi ja pitääkin naureskella joka tilanteessa.

Äänestä
  • Raiskataanko Suomessa miehiä vankilassa?

    Äänestä

  • Kannattaa muistaa, että feministit eivät pidä miesten vankilaraiskauksia tippaakaan huvittavana. Kaikki raiskaushuumori on yhtä vastenmielistä, koska se kaikki vähättelee rikosta, jota vähätellään jo ilman huumoriakin ihan tarpeeksi. Kohdistuu se sitten naisiin tai miehiin.

    Raiskausko Pyhä Asia? Salli mun nauraa. Kysy vaan muutamalta raiskauksen uhrilta, miten silkkihansikkain heitä on muka kohdeltu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hämärän rajoilta kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009110710560622_uu.shtml

Lyön vetoa, ettei feministimafia lepää, ennen kuin tämä hauska mies on saatu poljettua maanrakoon Esko Kiesin tavoin.

Tiedättekö muuten, mitä eroa oli Johannes Paavali toisella ja Madeleine McCannilla?
- Paavi kuoli neitsyenä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu