Lady Gagan uusin video
8
240
Vastaukset
- m30+
1990-luvun popilta?
..ok, video sen sijaan oli outo....
Mitään ei ole jätetty sattumanvaraan. Järkky, tyrkky ja sanoma, kaikki viidessä minuutissa. Lisäksi hyvä biisi, ei voi moittia.
- vänksy
musiikkivideoista, jossa nainen/naiset tansii.. se vaan on niin kulunutta jo ja aina sitä tanssimista ja perseen vatkaamista kumminkin vaan tungetaan jokapaikkaan. Se on jo tylsää. Tykkään jostain persoonallisimmista ja omaperäisimmistä videoista.
- vänksy
lisäks tansii vielä ihan samalla tavalla, olkoon toi lady gaga tai rihanna tai britney spears tai ihan kuka vaan, niin mä en ainakaan näin maallikkona heidän koreografioissaan huomaa mitään eroa.
mut tässä mummossa on enemmän asennetta...
http://www.youtube.com/watch?v=7vGAa4Fdww8&feature=relatedbiisi, mutta mielelläni kuuntelin loppuun. Tän tyyppisiä show-biisejä on nähty kaikilta esittäjiltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381299
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä35830Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad27586- 14580
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26538Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30526- 24521
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .16482Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver15472