Missä hän on?

Missä on hohheli? Onko hän ottanut neuvoista vaarin, ja kenties siirtynyt uskontopalstalle? Vai joko valkotakkiset miehet veivät sen hourulaan?
386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Climategate romahdutti henkisen kestokyvyn kun uskonnon pohja romahti.

Äänestä
  • Helvetti ku hajosin iha totaalisesti:D kyllä sain illan naurut. Veikkaisin uskontopalstaa.

    Äänestä

  • 11+11=? kirjoitti:

    Helvetti ku hajosin iha totaalisesti:D kyllä sain illan naurut. Veikkaisin uskontopalstaa.

    veikkaisin että se on juonu sosiaalitukensa. Eikä ole pystynyt maksamaan laskujaan ja sen netti on katkaistu. Siellä se manaa itsekseen ilmastonmuutosta kynttilänvalossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hohhoijaa? kirjoitti:

Missä on hohheli? Onko hän ottanut neuvoista vaarin, ja kenties siirtynyt uskontopalstalle? Vai joko valkotakkiset miehet veivät sen hourulaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu