Isometsälle pyhimyspatsas???

Mitenkäs tässä keskustelussa on nyt vähän sellanen meininki, et Immonen on ainoo mokailija, tai et sen kämmi ois jotenkin pahempi kun Isometsän? Sama ainekin vielä... Vai vieläkö joku uskoo Jarin selitykset? Isometsä nyt sattu vaan jäämään kiinni ennen viestiä, Immonen vasta sen jälkeen.
2136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ois vaan Immosenki jo kannattanu luopua aikasemmin viesinsä paikasta ja antaa "puhtaampien" kokeilla, mutta jos Jannela oliki tietoa siitä että muut on samalla lailla doupattuja? niin en sitten tiiä, jospa keskiviikkona asia selviää... niin ja Isomettä terve tuloa kotikonnuille takasin, luultavasti ei patsasta tipu..

Äänestä
  • Palaan vielä tuohon että Immosen käry pahempi kuin Isometsän... Oliko Immonenkin hemoglobiini arvojen uhri? Oliko hänelläkin vakava syy tarttua aineisiin vai olisiko hän pärjännyt maaliin ilmankin???? Palolahtea ihailen. Hän jaksoi kantaa kohtalonsa testien läpi ja onni suosi häntä. voi voi jos isometsä olisi samoin toiminut...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ölli kirjoitti:

Mitenkäs tässä keskustelussa on nyt vähän sellanen meininki, et Immonen on ainoo mokailija, tai et sen kämmi ois jotenkin pahempi kun Isometsän? Sama ainekin vielä... Vai vieläkö joku uskoo Jarin selitykset? Isometsä nyt sattu vaan jäämään kiinni ennen viestiä, Immonen vasta sen jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu