veikkaan,että milla jauho on seuraava suomalainen kärähtäjä.kun riski on erotettu ja varikset,kuituset ja manniset on testattu, jää eroittamisen syyksi milla jauhon käry.
seuraava kärähtäjä
torstaina totuuden päivä
3287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Veikkaan ettei torstaina tulevissa WADA:n testeissä kärähdä ainuttakaan naista, mutta miehistä vielä Sami Repo kärähtää samaisen ainen käytöstä...Repo oli jotenkin outo palkintojen jaossa..
tuskinpa repo on mitään aineita käyttänyt, osoittavathan sen jo keskinkertaiset tuloksetkin.repo on lisäksi harvinaisin tervejärkinen pohjoiskarjalan mies,joka tietää oikean ja väärän rajat!
voi v...u meitä suomalaisia, kun äijä on oman kylän m iehiä se on ennen testiä reilu , avoin, tervejärkinen, sympaattinen , luunkovataistelija ja testin jälkeen paska jätkä täynnä mömmöjä.