VAASAN KIISTO NÄYTTÄÄ OLEVAN VAHVIMMILLA LIIGAAN KUN KAKSI KIERROSTA ON PELAAMATTA. HJUVA HJUVA!
VAASAN KIISTO LIIGAAN
5
804
Vastaukset
- tiit:)
mutta mites se nyt taas on kun se kiisto meni eilen häviämään täällä rollossa 1-3 napalle.. pääseköhän se vieläkään nousemaan..taitaa käydä niinkuin muinakin vuosina..
- kiisto liigaan
Lauantaina 3.4 ratkeaa ketkä pelaa liigassa ens kaudella. Kiisto ja joku muu...
- tiit:)
..ja taisi käydä niin että kiisto jäi TAAS ulkopuolelle ku napa ja riento jyräsi sen..noh..katsotaan taas sitä nousua liigaan ensi vuonna..
- kiisto
tiit:) kirjoitti:
..ja taisi käydä niin että kiisto jäi TAAS ulkopuolelle ku napa ja riento jyräsi sen..noh..katsotaan taas sitä nousua liigaan ensi vuonna..
JOO sitä mä neimenomaan tarkoitinkin että Kiisto nousee ens vuonna..jäi vain mainitsematta tuo vuosi :) heh heh..no ei vaan onnee nousijoille, kiistolla tais mennä pupu pöksyyn. :)
- kiiston fani
kiisto kirjoitti:
JOO sitä mä neimenomaan tarkoitinkin että Kiisto nousee ens vuonna..jäi vain mainitsematta tuo vuosi :) heh heh..no ei vaan onnee nousijoille, kiistolla tais mennä pupu pöksyyn. :)
Miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks miks ja vielä kerran miks !!!! miks kiisto ei ny voinu päästä liigaan olen ollu jokasessa ottelussa eikä sitte kiisto pääsekkään liigaan.... nyt lössähti koko kiiston valmennus ja muutenki !!! toivottavasti niillä olis sisua yrittää päästä ens vuonna liigaan !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee833265Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."372074Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.1691850Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?3041403Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki351308- 1131254
Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin931229En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin711110Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.1201094- 281071