Mistä agroluistimet???

Tietäsikö joku, että mistä saisin agroluistimet?
Asun jyväskylässä ja olen käynyt kattomassa parit urheiluliikkeet läpit, mutta en ole löytänyt.
7924
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mitä on agroluistimet?

Äänestä

...aggroluistimia saa ainaki intersporteista kun vaa pyytää tilaamaan... mä ainaki marssin suoraan intersporttiin ja ne tilas mulle luistimet (K2) joltakin maahantuojalta...

Äänestä
  • Mäkin olen hyvin kiinnostunut aggroluistimista. Paljonko maksoi kun tilasit Intersportin kautta?
    Ois hienoo viilettää rampeilla sellasilla, mutta innostusta vain laimentaa siellä pyörivät teinipojat. Ehkä yön pimeydessä sitten :)

    Äänestä

  • matonen kirjoitti:

    Mäkin olen hyvin kiinnostunut aggroluistimista. Paljonko maksoi kun tilasit Intersportin kautta?
    Ois hienoo viilettää rampeilla sellasilla, mutta innostusta vain laimentaa siellä pyörivät teinipojat. Ehkä yön pimeydessä sitten :)

    ...mun k2 merkkiset luistimet makso joku 255 €. eli ne oli edulliset! ja mitä välii teineistä sinne vaa sekaa. en mä ainakaa ajattele mitä muut kelaa tai sanoo sehän on vaa jonkun oma mielipide jos ymmärrät mitä haen takaa. tsemii! :)

    Äänestä

  • sincere kirjoitti:

    ...mun k2 merkkiset luistimet makso joku 255 €. eli ne oli edulliset! ja mitä välii teineistä sinne vaa sekaa. en mä ainakaa ajattele mitä muut kelaa tai sanoo sehän on vaa jonkun oma mielipide jos ymmärrät mitä haen takaa. tsemii! :)

    oli kyllä sitten aikas edulliset luistimet. niin, oot oikeessa, mitä niistä välittämään. saattaisin kyllä aiheuttaa muutamia vaaratilanteita kun poukkoilisin ympäriinsä.. ;)

    Äänestä

Kunnollisia aggroluistimia, eli bleidejä, eli temppurullaluistimia, saa Suomessa swift2footista. Kyllä tosiaan jotkut urheiluliikkeetkin pystyy tilaamaan jotain yksittäisiä malleja, mutta swiftillä on ehdottomasti paras valikoima ja se on suomen ainoa lajiin erikoistunut kauppa. Kauppa on helsingin keskustassa, mutta postimyynti toimi hyvin myös tänne "muualle suomeen"..

Käykää katsastamassa http://www.swift2foot.com

Äänestä
  • Elikkä ittekki oon ettimäs aggro rulliksii.. ja lopulta löysin sivun jossa myydään niitä!! ja ei oo ku 8€ postikulut!!! meinasin ostaa sellaset Razors cult 8 .. mut sit aattelin eka kipasta käymään UV (urheilu ja vapaa-aika) . ne sano että tilaa mulle k2 rullikset :DD ja sit ens viikolla selvitetään koot jne .. ja saan ne 1kk päästä .. no joka tapaukses !! ----> http://www.grindhouse.eu/srcontent/module/20/overview/category/30/all.html?sortby=price

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eräs kirjoitti:

Tietäsikö joku, että mistä saisin agroluistimet?
Asun jyväskylässä ja olen käynyt kattomassa parit urheiluliikkeet läpit, mutta en ole löytänyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu