suomen kunniamurhat telkkarissa

Tänään tulee TV2 puololta klo. 22.05 silminnäkijä ohjelma.
katsokaapas totuus maahanmuuttajien naiskäsityksestä SUOMESSA!

Toivottavasti hyysäritkin kertoo sitten huomenna ajatuksiaan asiasta. on mielenkiintoista nähdä miten kääntävät kylman faktan mieleisekseen
2297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lapsonen nukkumaan.

Äänestä

suurin osa nais poliitikoista hyväksyytällaisen kulttuurin suomeen.(mm, sanovat että kyllä kaikki kulttuurit pitää hyväksyä suomeen)
vois kysyä että mitä ne itse tekee yleensä ääni oikeudellakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rikkaus, ei kulu? kirjoitti:

Tänään tulee TV2 puololta klo. 22.05 silminnäkijä ohjelma.
katsokaapas totuus maahanmuuttajien naiskäsityksestä SUOMESSA!

Toivottavasti hyysäritkin kertoo sitten huomenna ajatuksiaan asiasta. on mielenkiintoista nähdä miten kääntävät kylman faktan mieleisekseen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu