Keuhkoominen ilmastonmuutoksesta

masti vähentynyt joulukuun puolivälin jälkeen. Miksiköhän, tuliko keuhkoojille vilu?
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Keuhkoominen pyöritti vanhaa levyä vain niin kauan kuin oli sattumalta lämmintä. Heti kun palattiin normaaleihin lämpötiloihin loppui keuhkoominen. Kovin oli siten lyhytjänteistä hommaa, pelattiin vain yhden päivän lämpötiloilla.

Äänestä

Millainen poppoo täällä oikeen nyt keuhkoo?
Mitä on ilmastonmuutos?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on kum- kirjoitti:

masti vähentynyt joulukuun puolivälin jälkeen. Miksiköhän, tuliko keuhkoojille vilu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu