Pistän vaikka pääni pantiksi - olen täysin varma, että..

joko eläkeläiset tai se frodon näköinen tangokuningas edustaa suomea tänä vuonna...

näin on näreet.
3157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

frodo on parempi vaihtoehto kuin ukkelit. :D

Äänestä
  • eikä halvenna kilpailua, jollaisen vaikutelman saa huumorista, joka ei naurata millään tavalla

    Äänestä

pahaa pelkään, Suomen kansan syvien rivien maku on melko kehittymätöntä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


närhen_munat kirjoitti:

joko eläkeläiset tai se frodon näköinen tangokuningas edustaa suomea tänä vuonna...

näin on näreet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu