Hohhelilla lukihäiriö

Poikkitieteellinen on eri asia kuin poikitaiteellinen.
Ja henkisesti rajoittuneille on varmaan joku oulun mielenterveysseura.
Toisaalta susittelevat syödäkseni vihreitä, mikä jottei.

http://www.punavihreat.r8.org/
9151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Vain sinulla mielisairaalla alkoholistilla on joku todella paha häiriö. Miksi avasit taas uuden ketjun tuollekin idioottimaiselle hörhöilyllesi? Miksi et hakeutuisi hoitoon? Miksi olet noin saatanan tyhmä pelle? Miksi häiriköit tätä palstaa 24/7/365?

Äänestä
  • Anna mulle hohheli persettä niin lopetan!!!!!!!

    Äänestä

  • Olet avannut lukemattoman määrän uusia "keskusteluja", joiden ainoa tarkoitus on se, että pääset riitelemään ja sättimään muita. Keskustelemiseen sinä et pysty.

    Vain sinulla mielisairaalla alkoholistilla on joku todella paha häiriö. Miksi et hakeutuisi hoitoon? Miksi olet noin saatanan tyhmä pelle? Miksi häiriköit tätä palstaa 24/7/365? MIKSI??

    Äänestä

  • Lasihiutale kirjoitti:

    Olet avannut lukemattoman määrän uusia "keskusteluja", joiden ainoa tarkoitus on se, että pääset riitelemään ja sättimään muita. Keskustelemiseen sinä et pysty.

    Vain sinulla mielisairaalla alkoholistilla on joku todella paha häiriö. Miksi et hakeutuisi hoitoon? Miksi olet noin saatanan tyhmä pelle? Miksi häiriköit tätä palstaa 24/7/365? MIKSI??

    Kertoisitkos jonkun esimerkin väitteesi tueksi, että ei tarvisi pitää raapustustasi pelkkänä aivottomana hörhöilynä.

    Äänestä

  • Huhhelis hohhelilla taitaa olla porkkanat loppu, kun hermot menee jatkuvasti. Huomaatko itse ruokkivasi jatkuvilla hiilesymisilläsi näitä keskusteluja?

    Asia (vale) mitä ajat, itseasiassa kärsii tappion toisensa perään. Saattaa tietysti olla, että olet niin nokkela, että teet sen tarkoituksellisesti käänteisen asian puolesta. Epäilen kuitenkin viimeistä vaihtoehtoa vähintään yhtä paljon kuin ilmaston lämpenemistä ihmisen toimesta.

    Äänestä

  • no huh hoijaa kirjoitti:

    Kertoisitkos jonkun esimerkin väitteesi tueksi, että ei tarvisi pitää raapustustasi pelkkänä aivottomana hörhöilynä.

    http://keskustelu.suomi24.fi/node/8840552

    Äänestä

punkkua, kun sitä on kerran tarjolla!

Äänestä

oli otettu Oulun punavihreän aateen esikuvaksi. Lenin oli vastuussa miljoonien ihmisten murhista ja kiduksista Neuvosto-valtion synnytyksessä.

Äänestä
  • pihtisynnytys.
    Ja lysenkolaisia riittää täälläkin!
    Juuri kun opin lukemaan hesaria rivien välistä, uhkat muuttuivat.
    Tänään ihmisten suurin uhka ovat ydinaseet.
    Eikä ilmastopläjäystä ollenkaan!
    Pravdaakin piti lukea niin, jos ei ollut kuvaa lehdessä, epähenkilö oli jo siperiassa.
    Jos kuva oli leikattu vanhasta Pravdasta pois, epähenkilö oli ammuttu.
    Mitä mä nyt teen hesarin kanssa, kun ei pääse mitään rääpimään??

    http://fi.wikipedia.org/wiki/Trofim_Lysenko

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Steurastaja kirjoitti:

Poikkitieteellinen on eri asia kuin poikitaiteellinen.
Ja henkisesti rajoittuneille on varmaan joku oulun mielenterveysseura.
Toisaalta susittelevat syödäkseni vihreitä, mikä jottei.

http://www.punavihreat.r8.org/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu