Jenkit on neroja!

5285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos aloittaja keksisi itse bioliuoksen joka poistaa esim nälänhädän, käyttäisitko asian tutkimiseen mikroskooppia jossa lukee omavalmiste, vai Leica. Totta kait tiedemiehia tulee paikkaan, missa on tekniikka sillä tasolla jotta voidaan jotakin suurta keksiä. Ei riisipellon laidassa syömäpuikoilla paljoa keksitä.
On ilman muuta ihmisiä, joilla on mahdollissuus muuttaa omaa infraa siinä määrin että saavat suuriakin keksittyä. Pakko myöntää samaan hengenvetoon, suuriakin teoreettisia asioita voi keksiä ilman minkäänlaista infraa, vaikka siellä riisipellonlaidassa ja myydä idea sitten jollekin, joilla on inkkeet tehdä sovellutus valmiiksi.

Äänestä

Eikös viidesosa maailman väestöstä ole Ying-Yangeja. lisää tulee jos laskee korealaiset Kimit, ja muut vastaavat sekaan. Väkisin alkaa olemaan yingejä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JonesHenry kirjoitti:

Jenkit väittävät keksineensä laserfuusion

http://news.bbc.co.uk/2/hi/8485669.stm


vaan aika ihmeellistä, kun kaikkien jenkkien lasertiedemiesten etunimi tuntuu olevan Ying ja Yang;=))

http://www.spacewar.com/reports/Lasers_Creates_New_Forms_of_Metal_and_Enhances_Aircraft_Performance_999.html

http://www.spacewar.com/reports/Air_Force_Funded_Research_Is_Shattering_Traditional_Notions_Of_Laser_Limits_999.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu