KisaStudio uusiksi!

Tapio Suominen vaikka sinne ja kaikki muut pois!

Olympialaisetko pilalla?
12516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Samaa mieltä

Äänestä
  • Se Riihilahti nyt ainakin v*ttuun sieltä. On kyllä niin tampio jätkä, ei viittiny edes pestä naamaansa ennen kuin heräsi vetämään sitä avauslähetystä. Joku hyvännäkönen reilu parikymppinen nainen ois hyvä.

    Äänestä

  • pois vaan kirjoitti:

    Se Riihilahti nyt ainakin v*ttuun sieltä. On kyllä niin tampio jätkä, ei viittiny edes pestä naamaansa ennen kuin heräsi vetämään sitä avauslähetystä. Joku hyvännäkönen reilu parikymppinen nainen ois hyvä.

    Mä en kestä sen naisen ääntä...jotenkin kajahtaa korkeelta. Ottaa korviiin !!!!!

    Äänestä

  • Mikä sen naisen nimi kirjoitti:

    Mä en kestä sen naisen ääntä...jotenkin kajahtaa korkeelta. Ottaa korviiin !!!!!

    JOO IHME PARSAN VINGUTUSTA

    Äänestä

Kisastudio on käsittääkseni Suomessa ja Tapio Suominen on Vancouverissa haastattelemassa urheilijoita ja valmentajia joten häntä ei ole mahdollista saada kisastudioon.

Äänestä
  • Tapio olisi voinut jäädä suomeen ja kisastudioon....ja se nainen haastattelee paikan päälle, niinhän se yleensä on ollut?

    Ottaa korviin !!!! sen naisen ääni jotenkin kajahtaa korkeelta !!!

    Äänestä

  • Mikä sen naisen nimi kirjoitti:

    Tapio olisi voinut jäädä suomeen ja kisastudioon....ja se nainen haastattelee paikan päälle, niinhän se yleensä on ollut?

    Ottaa korviin !!!! sen naisen ääni jotenkin kajahtaa korkeelta !!!

    Sen naisen nimi on Kristiina Kekäläinen.

    Äänestä

hyvää vaihtelua,ihan hyvä Suomen studio

Äänestä

YLELLE PALAUTTETTA VAAN, LAITOINKIN ELEN. JOS VAIKKA KISASTUDIO LAITETTAISIIN UUSIKKSI, TAI EI AINAKAAN TOISTU !!!

Äänestä
  • Aaaaarghhh!!!Aaaaarghhh!!!Aaaaarghhh!!!Aaaaarghhh!!!Aaaaarghhh!!!Aaaaarghhh!!!

    Äänestä

IMEKÄÄ PARSAA SIELLÄ STUDIOSSA, HIRVEETÄ KATOTTAVAA.

URHEILU YES !

Äänestä

Tahtois lupamaksurahat takas

huijausta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Itketää jo kirjoitti:

Tapio Suominen vaikka sinne ja kaikki muut pois!

Olympialaisetko pilalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu