Mies!!! miten sä reagoisit???

jos saisitkin kuulla.. ~häneltä~ että susta onkin tulossa: ISÄ

; )
15230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

keneltä?

Äänestä

Vänsky paksuna?????

Äänestä

Saisin paskahalvauksen. Muistutitkin taas sopivasti, että täytyy mennä steriloitavaksi ensi vuonna, kun täytän 40.

Äänestä

olis poika sytyttäisin sikarin ___? jos se olis tyttö stumppaisin ♨ sikarin konjakkiin.

Äänestä

Minusta on tulossa isä. Hieno homma.

Äänestä

Ja vaatisin dna-testin.

Äänestä

.

myisin rattorin ja muuttaisin ruottiin

.

Äänestä
  • *
    noin vastuuton??????


    *

    Hyvää yötä!

    Äänestä

.

Äänestä
  • vänsky

    Äänestä

Voi vittu... Näin reagoisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


(n) kirjoitti:

jos saisitkin kuulla.. ~häneltä~ että susta onkin tulossa: ISÄ

; )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu