istumassa yksin huoltamoitten pihala tänäki yönä.?
onkos mersumiehiä
joustig
7225
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
siwan päässä ST,1 asemalla yö kolmesta asti eikä mitään tapahtunut eikä näkynyt ketään poistuin siinä viiden jälkeen kun oli niin kylmä,kyllä minulla oli kaikki muut paikat jäykkinä mutta ei se mistä edellinen mersumies kertoi.
napapiirin tankkauspisteessä menin jo kahden jälkeen,kylmähän se mersussa oli mutta yritin kestää jos vaikka se ihme tapahtuisi myös minulle,mutta ei seurasin terkkaan sitä mutta ei se mitenkään reagoinut
niinpä päätin siinä neljän jälkeen luovuttaa koska olin aivan jäässä vaikka auto kävi koko ajan.
haluaisin kokea jotain uutta se mitä tämä TB,llä istunut oli kokenut oli jotain mitä ei varmaan ole kelleen mersumiehelle sattunut,minulla ei kyseinen elin ole ikinä osoittanut mitään merkkejä siksi minun täytyykin ajaa mersulla että jos näyttäisin oikealta mieheltä.
jäätymään sinne tyhjälle huoltamolle,olin niin jäässä että todellakin jäykistyi mutta kaikki muut paikat paitsi se kyseinen kohta,oli vetänyt niin itsensä piiloonkin että piti käydä virtsaamassakin niinkuin naiset eli kyykyllään kun ei se yltänyt housuista ulos.
päänsänostsyritykset minullakin kun jäätyi niinpahoin,on siinä joskus nukkuessa ollut eloa mutta ei enää sitäkään.
kun istuin siwan päässä yön,niin nyt vata sanovat että siinä ei olekkaan tankkauspistettä,no enhän minä nähnyt oliko kun lasit olivat niin jäässä,siinä sekin,se on kullemma S marketin päässä ST,1 mutta en mene enää paleltumaan.
kun olin tuossa nesyeen pihalla viime yön mutta ei se minunkaan tikku tärähtänyt,kyllä se on meillä mersumiehillä mennyt siihen autoon kaikki kyvyt.