AI VITTU KUN TUNTUU

HELVETIN HYVÄ!!!!VASTA YKSI MITALLI JA KISAT JO PITKÄLLÄ, TOIVOTTAVASTI SUOMI EI VOITA ENÄÄ YHTÄÄN MITALLIA. SAATANA KUN TUNTUU HYVÄLTÄ.

SUOMI ON DOPINGIN LUVATTU MAA JA EI TODELLAKAAN OLE ANSAINNUT MITALLEJA.
169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuntuu tosiaan saatanan hyvältä jos Suomi ei voita enää yhtään mitallia !!! Väärät monot mukana ja muuta perkeleen paskan jauhantaa koko porukalla, taistelkaa saatanan pellet!!!! Petra M;llä kylkiluut poikki ja keuhkoissa repeämä ja pronssia!!! Ei perkele kiinnosta yhtään enää kuunnelle Suomalaisten pullamössö sönkköjen selityksiä!! Rahahanat kiinni siihen asti kun alkaa menestyminen todellisen harjoittelun kautta maistaa. Tai oikeastaan ne rahat lumilautaliitolle, sinne ne kuuluvat!!!! ONNEA PEETU!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TERVEPÄÄ TERVEESSÄ P kirjoitti:

HELVETIN HYVÄ!!!!VASTA YKSI MITALLI JA KISAT JO PITKÄLLÄ, TOIVOTTAVASTI SUOMI EI VOITA ENÄÄ YHTÄÄN MITALLIA. SAATANA KUN TUNTUU HYVÄLTÄ.

SUOMI ON DOPINGIN LUVATTU MAA JA EI TODELLAKAAN OLE ANSAINNUT MITALLEJA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu