Koittakaa jo tajuta, että ei suomalaiset ole ainoita, jotka niitä aineitä käyttää!!!!!!!!!Minkähän takia norjalaismiesten suksi ei hirveen hyvin Lahessa luistanu!!!!???Varmaan sen takia, että kärkimiehet joutuu testiin ja testiin joutuminenhan ois ollu katastrofi!!!!Alsgard oli kyselly melko tarkkaan väliaikoja ja hiihtäny niihen mukaan, ettei vaan ois sijottunu kärkeen!!
Totuus on, että monet muutkin maat kuin Suomi käyttää kiellettyjä aineita!!!!!!!!!Katotaampa millä maalla Lahden kisojen jälkeen hidastuu vauhti eniten!!Vetäkää siitä sitte omat johtopäätöksenne!!!
Kyllä me vielä täältä noustaan!!!!!
Totuus on, että monet muutkin maat kuin Suomi käyttää kiellettyjä aineita!!!!!!!!!Katotaampa millä maalla Lahden kisojen jälkeen hidastuu vauhti eniten!!Vetäkää siitä sitte omat johtopäätöksenne!!!
Kyllä me vielä täältä noustaan!!!!!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Harva osaa täällä olla realisti!!! Kansalaiset suuttuivat niin paljon että eivät pysty ajattelemaan enää selkeästi!!!
Olet oikeilla jäljillä!
jo kauan sitten. Jotkut ovat vain niin fanaattisia. Tuskin jos viitsivät vähänkään seurata asiaa, ovat tietämättömiä. On vain kiva näköjään heittää läppää vaikka ei mistään mitään tiedä
Mikään ei voi ärsyttää enempää kuin asiasta mitään tietävien muka viisaat kommentit!Olisi parempi pitää suunsa kiinni, jos ei ole mitää järkevää sanottavaa!! Tekee vain itsensä naurettavaksi muiden silmissä!!!!!!
Missä hyvät ihmiset teidän moraalinne on?
Vaikka joka v**un hiihtäjä maailmassa douppaisi, on se
silti niin kauan väärin, epärehellistä, vilppiä, kusetusta jne.
kun se on säännöissä kielletty.