Haluan ostaa Blendtecin HP3A Total Blenderin 4" terällä. Kuka myy sitä Suomessa? Tai mistä muualta saisi ja jopa edullisimmin -lähetyskulut mukaan lukien? www.usmoothie.com ei koskaan vastannut kyselyyni lähetyskuluista ja Ruotsin maahantuojan edustaja myy melko kovaan hintaan eli lähemmäs 800 eurolla. Onkohan takuuseen toimittaminen niin yksinkertaista kuin kuvittelen jos tarve vaatii... Vihjeitä otetaan vastaan!
PS. Käännyttämisyritykset johonkin toiseen merkkiin ovat turhia. :)
PPS. Apua!
Blendtec
15
3363
Vastaukset 15
- Aid in need
mutta linkeistä ei ollut apua eteenpäin. Suomessa ei ole maahantuojaa.
- vaan vetämään
Aid in need kirjoitti:
mutta linkeistä ei ollut apua eteenpäin. Suomessa ei ole maahantuojaa.
- oniponni
Nyt Blendtek löytyy viimein myynnistä myös suomessa!
http://www.superkauppa.fi/blendtec-total-blender-tehosekoitin.html - smoothietekija
myös www.viidakkotohtori.fi osoitteesta löytyy blendtec blenderi, hinta taitaa olla 680 euroa. Harkitsen itse hankkimista, onko kellään kokemuksia?
- juhapekka4
omani blendtecin hankin viidakkotohtorista ja on kyllä rahansa arvoinen!!
- jeppssss
mitä eroja noilla malleilla on ja mitä suosittelette??
- juhapekka4
minulla on Home se kotikäyttöön tarkoitettu
- vastaus1
http://www.ukjuicers.com/blendtec-total-blender-black
Tuolta löytyy halvalla.
Kertokaas kokemuksia blendtecistä. - Paras Suomesta
Parempi blenderi on Omega, jonka saa nyt SUomesta http://www.ssj-import.com/ssjmag/index.php/featured/omega.html
Suomi takuu ja varmana toimii pistokkeissa. Minulle toimiva ratkaisu! - amazooni2
Edullisesti.
Valitse: "FREE Super Saver Delivery" niin ilmainen toimitus myös suomeen.
http://www.amazon.co.uk/Hinari-MB280-Genie-Multi-Attachment-Blender/dp/B000GG4MCU/ref=as_li_tf_tl?ie=UTF8&tag=wenn-21
Hinari MB280 The Genie Multi-Attachment Blender
Pieni ja edullinen hinta. - samanlainen ihme
Jos on varaa ostaa sutta, tilaa ulkomailta. Itse tilasin suomesta www.ssj-import.com. Nopea toimitus kotiovelle. Miksi ei muut tee samaa???
- karjala takas
mie ostin kaa sielt. hyvä
- Blendaaja Savvosta
3hp Omega, suoraan suomifirmalta. Sairaan hyvä
- jtc20151
Itse vannon JTC:n nimeen. Laadukas ja edullisempi kuin kalliit merkit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Onko vassarin lääkkeet(mt) jääneet taas ottamatta
Sen verran järjetöntä persuhuutoa taa näkyville. Tuo yksi häiriintynyt ei osaa kuin "huutaa" isoilla kirjaimilla, se on471492Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että
Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.59890Mieti oikeasti
Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.30667- 87637
kene ajoi "kolarin"?
"Punkaharjulla Luston ja Tuppuranmäen välillä sattui tiistaina aamupäivällä liikenneonnettomuus. Poliisin mukaan Savonl14605- 43573
Pahin tapa satuttaa toista
On jättää toinen vaille mitään vastausta. Erityisen kipeää se tekee sillon jos toinen ghostaa.56564- 7542
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu23527- 44521
Alkaa jotenkin nyt kuvio hahmottuu täällä
Sellainen vaikutelma tästä alkaa tulla, että täällä on joku pieni porukka, joka tuntee toisensa tai ainakin pelaa samaan70520- 61515
Jos kaivattusi on
Varattu niin miksi et antaisi asian olla hänen suhteen. Miksi ylipäätään vielä jatkat?47513- 37496
Minulla on joskus ikävä sinua ja ajattelen sinua joskus.. edelleen
Olin joskus niin rakastunut sinuun. Olin onnellinen, että kohdattiin ja kun vain tiesin sinun olevan olemassa. Täytit aj14491Kylän tielle remonttia?
Mitäköhän kylän tielle ruvetaan tekemään ku laitettu tuommoset töpsät muutamien suojateitten kohille?13472Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.132439- 42418
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa45409Miten vuosien jälkeenkin tunteet voivat olla niin voimakkaat?
Että pelkkä ajatus sinusta täyttää silmät kyynelistä.26399