kuten http://www.aamulehti.fi/uutiset/kotimaa/10081894-big.jpg
jakkupukukaan ei ole plussaa
mistä maakunnasta sen vanhemmat ovat, olisiko heittää valokuvia? salatut vanhemmat?
jakkupukukaan ei ole plussaa
mistä maakunnasta sen vanhemmat ovat, olisiko heittää valokuvia? salatut vanhemmat?
Vastaukset 7
Vanhimmat
pienet rinnat
roikkuva nenänpää
evvk
näyttää aina jotenki turvonneilta,ihanku botoksia ois tungettu..
joka nostettiin juuri sen takia pinnalle, että sen ulkomuotoa on jaksettu Palautteiden kautta haukkua vuosikausia ja mikään ei ole tehonnut.
ruma kuin mikä, kaiken lisäksi rumaääninen, joten aivan mahdoton yhtälö.
http://static.iltalehti.fi/uutiset/sinnemaki080510STL_410_uu.jpg
Ammattitaitoakaan ei ole, jolla hurmaisi miehen.
Venäjän kirjallisuuttaa, herrajumala?! sillä johtotehtäviin.
Itse naisena olen pitänyt Anne Sinnemäkeä aina jotenkin hauskan näköisenä. En ehkä erityisen kauniina enkä rumana, mutta kivan persoonallisen näköisenä.
kenestä puhut?
No voi anteeksi pilkunviilaaja, tiedät varsin hyvin ketä tarkoitin. En vaan sattunut muistamaan Anni Sinnemäen nimeä juuri kirjoitushetkellä krapuloissani. Ja tarkoitin sitä, että itse olen nainen ja olen pitänyt Anni Sinnemäen (joka muuten myös on nainen!) ulkonäköä jotenkin hauskan persoonallisen näköisenä. Tavuttamaan en jaksa ruveta, mutta toivottavasti ymmärsit tekstini tällä kertaa.
Aasialaisilla on vielä tuostakin pienemmät silmät, sellaiset ripsettämät viirut. Paisuksissa ollessaan, silmien kohdalla on vain isot pussit. Jotkut sitten sanoo, että nämä aasialaisnaiset ovat maailman kauneimpia... joopajoo.