Hyvää taksipalvelua

Kiitos luotettavalle taksille,joka toi nuoret perille kotiin asti ja tuskin tarvii asiakkaan kunnostakaan kuulla jälki juttuja!
5277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vai olivat nuoret niin päissään että oikein täällä kiitellään jo etukäteen taksikurtois kelleen.
Tämmöstähän se juuri täällä Ylitorniolla on: TEKOPYHÄÄ J A ULKOKULTAISTA elämää.
Saa tehä mitä vaan kuhan kukaan ei saa tietää.
Kasvot ulospäin on säilytettävä hinnalla millä hyvänsä.

Äänestä
  • Eipäs edes tarvitse olla huonossa kunnossa,mutta löytyypä mustamaalaajia,jotka kertoilevat toisten lapsista pahaa,vaikka esim. taksimiehen työ,jos mikä vaatii vaitioloa!Kunnon taksimies ei kerro kyytitettävien kuntoa kylillä oli kyse kenestä tahansa.Tekopyhyydestä ei ole kyse!Onhan noita nuoria nähty ja itekki nuoruus eletty ja vieläkin voidaan juhlia tai ns bilettää!Eli taisitpa ymmärtää väärin!Ja kunnon taksimies saa kiitoksen edelleenki asiallisesta työn teosta!

    Äänestä

  • citybilettäjä kirjoitti:

    Eipäs edes tarvitse olla huonossa kunnossa,mutta löytyypä mustamaalaajia,jotka kertoilevat toisten lapsista pahaa,vaikka esim. taksimiehen työ,jos mikä vaatii vaitioloa!Kunnon taksimies ei kerro kyytitettävien kuntoa kylillä oli kyse kenestä tahansa.Tekopyhyydestä ei ole kyse!Onhan noita nuoria nähty ja itekki nuoruus eletty ja vieläkin voidaan juhlia tai ns bilettää!Eli taisitpa ymmärtää väärin!Ja kunnon taksimies saa kiitoksen edelleenki asiallisesta työn teosta!

    Oli varmastikin tullu nautittua muutakin kuin kansalaisluottamusta.
    No kukas se nuin hyvä taksi on että osaa valkata sitte ku on ittelä tarve saaha vaitiolovelvollinen tyyppi.

    Äänestä

  • päissäsä kirjoitti:

    Oli varmastikin tullu nautittua muutakin kuin kansalaisluottamusta.
    No kukas se nuin hyvä taksi on että osaa valkata sitte ku on ittelä tarve saaha vaitiolovelvollinen tyyppi.

    Aivan sama,vaikka ois ollut konttaamis kunnossa,ei taksimies saa juoruilla edes sitä ketä on kyytinny,näin tapahtui viime talvena ja se on helvetin väärin ja vaitiolorikkomus!

    Äänestä

  • se siitä kirjoitti:

    Aivan sama,vaikka ois ollut konttaamis kunnossa,ei taksimies saa juoruilla edes sitä ketä on kyytinny,näin tapahtui viime talvena ja se on helvetin väärin ja vaitiolorikkomus!

    Ihan hyvää palvelua!En oo täältäpäin,mutta ain, kun käyn oon saanu hyvän palvelun.Hyvä taksi pyörinyt jo varmaan kakskyt vuotta ja aina on palvelualtis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kotona taas kirjoitti:

Kiitos luotettavalle taksille,joka toi nuoret perille kotiin asti ja tuskin tarvii asiakkaan kunnostakaan kuulla jälki juttuja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu