Kiitos että poistitte

Asiattoman viestin ja vieläpä varsin vikkelästi!
12423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Samoin myös kiitokset. Nämä palstan ohi kirjoittajien aloitukset onkin syytä poistaa välittömästi. Muuten hetken päästä koko palsta on niitä täynnä, mainostajat eivät viitsi enää mainostaa eivätkä asialliset kirjoittajat kirjoittaa.

Kunnon aloituksia ei ole toki syytä poistaa. Nyt on jokusen kerran mennyt "lapsi pesuveden mukana", mikä' ei ylläpidon tarkoitus liene ollut. Ja jos on ollut, niin ihmettelen suuresti, ensin täällä ja sen jälkeen omistajan hoteissa.

Mutta pitäkäähän palsta puhtaana, että tästä on jotain hyötyä. Kaikki ruokaan liittymättömät on syytä poistaa heti. Myös tämä.

Äänestä
  • Toivon silti että crudon reseptit ja jutut poistetaan palstalta niiden epäselvän alkuperän vuoksi.

    Äänestä

  • Vanha kokki kirjoitti:

    Toivon silti että crudon reseptit ja jutut poistetaan palstalta niiden epäselvän alkuperän vuoksi.

    Pysyä poissa, Teppo on kuin paise peffassa!
    Eikö mummisi hyväksynytkään sinua vieraakseen, no eipä voi mummia moittia, sillä eihän tuollaista tatea saa vedettyä edes vessan pöntöstä?

    Äänestä

Noniin näin joulun lähestyessä minun on aivan pakko tulla palstalle, koska minulta tulee kuitenkin parhaat reseptit, eikä asiatonta hölinää.
Olenko koskaan sanonut että, minä oikeastaan keksin sinappisilakat, tein niitä Tampereella Koskipuistossa aika läjän.

Äänestä

Ei kiinnosta sinun epämääräiset söpsötykset,ne tiedetään mitä ne on.Etkä sinä ole niitä sinappisilakoita keksinyt,mokoma hölisijä.

Äänestä
  • Nämä kaikkihan on saman sekopään juttuja, ei tod kannata välittää

    Äänestä

  • vanha vokki kirjoitti:

    Nämä kaikkihan on saman sekopään juttuja, ei tod kannata välittää

    Tää sama äijä monella nimmarilla, joista mikään ei ole aito on keksinyt hölmöyden ikiliikkujan. Eihän nää vanhat kokit ja crudot ole pieraisseetkaan tälle palstalle enää vuosiin. Mutta tällä yhdellä taliaivolla vaan suu jauhaa.

    Äänestä

Jos joku on sekopää niin se on tämä nimimerkki vanha kokki vai mikä lie mahtaa olla,milloin mikäkin.Todellakin melkoinen taliaivo näkyy olevan,josta ei kannata välittää.

Äänestä

aivan tuo vanha kokki on täysi taliaivo, hänen ainoa kaveri oli tuo crudo. Onneksi narsistit on saatu ruotuun.

Äänestä
  • Kaikesta päätellen jäljelle on jäänyt yksin soittelemaan vaan tämä yksi psykopaatti monine persoonallisuuksineen. Se sai täältä betsaripalstalta potkut persiiseen ja joutuu nyt turvautumaan tähän varapalstaan, ettei suuri ego hajoa vielä enemmän.

    Äänestä

hyvä kun psykopaatin jutut ei ketään kiinnosta

Äänestä

Vanha kokki vois painua vittuun. Ylimielinen paska.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Vanha kokki kirjoitti:

Asiattoman viestin ja vieläpä varsin vikkelästi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu