Asiattoman viestin ja vieläpä varsin vikkelästi!
Kiitos että poistitte
12
410
Vastaukset
Samoin myös kiitokset. Nämä palstan ohi kirjoittajien aloitukset onkin syytä poistaa välittömästi. Muuten hetken päästä koko palsta on niitä täynnä, mainostajat eivät viitsi enää mainostaa eivätkä asialliset kirjoittajat kirjoittaa.
Kunnon aloituksia ei ole toki syytä poistaa. Nyt on jokusen kerran mennyt "lapsi pesuveden mukana", mikä' ei ylläpidon tarkoitus liene ollut. Ja jos on ollut, niin ihmettelen suuresti, ensin täällä ja sen jälkeen omistajan hoteissa.
Mutta pitäkäähän palsta puhtaana, että tästä on jotain hyötyä. Kaikki ruokaan liittymättömät on syytä poistaa heti. Myös tämä.- Vanha kokki
Toivon silti että crudon reseptit ja jutut poistetaan palstalta niiden epäselvän alkuperän vuoksi.
- Vanha kokki
Vanha kokki kirjoitti:
Toivon silti että crudon reseptit ja jutut poistetaan palstalta niiden epäselvän alkuperän vuoksi.
Pysyä poissa, Teppo on kuin paise peffassa!
Eikö mummisi hyväksynytkään sinua vieraakseen, no eipä voi mummia moittia, sillä eihän tuollaista tatea saa vedettyä edes vessan pöntöstä?
- Vanha kokki
Noniin näin joulun lähestyessä minun on aivan pakko tulla palstalle, koska minulta tulee kuitenkin parhaat reseptit, eikä asiatonta hölinää.
Olenko koskaan sanonut että, minä oikeastaan keksin sinappisilakat, tein niitä Tampereella Koskipuistossa aika läjän. - Parempi kokki
Ei kiinnosta sinun epämääräiset söpsötykset,ne tiedetään mitä ne on.Etkä sinä ole niitä sinappisilakoita keksinyt,mokoma hölisijä.
- vanha vokki
Nämä kaikkihan on saman sekopään juttuja, ei tod kannata välittää
- teppo.moi.joo
vanha vokki kirjoitti:
Nämä kaikkihan on saman sekopään juttuja, ei tod kannata välittää
Tää sama äijä monella nimmarilla, joista mikään ei ole aito on keksinyt hölmöyden ikiliikkujan. Eihän nää vanhat kokit ja crudot ole pieraisseetkaan tälle palstalle enää vuosiin. Mutta tällä yhdellä taliaivolla vaan suu jauhaa.
- Parempi kokki
Jos joku on sekopää niin se on tämä nimimerkki vanha kokki vai mikä lie mahtaa olla,milloin mikäkin.Todellakin melkoinen taliaivo näkyy olevan,josta ei kannata välittää.
- lopultakin
aivan tuo vanha kokki on täysi taliaivo, hänen ainoa kaveri oli tuo crudo. Onneksi narsistit on saatu ruotuun.
- Kaarina 28v
Kaikesta päätellen jäljelle on jäänyt yksin soittelemaan vaan tämä yksi psykopaatti monine persoonallisuuksineen. Se sai täältä betsaripalstalta potkut persiiseen ja joutuu nyt turvautumaan tähän varapalstaan, ettei suuri ego hajoa vielä enemmän.
- Teppis täällä et hei
hyvä kun psykopaatin jutut ei ketään kiinnosta
- SAsww
Vanha kokki vois painua vittuun. Ylimielinen paska.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit585544KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1963578Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182398Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222375Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro91188- 1021048
Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT621037Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu181012- 83998
Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79965