Pienet on ympyrät

Muoniossa, kun pelkästä alapäästä on jutut. Eikö siellä mitään muuta tapahdu?
4354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei, ja puhe siitä mistä puute.

Äänestä
  • näillä ihmisillä täälä ei juurikaan aivoja, joten ei voi olla juurikaan sivistystäkään. Alkukantaset jurrikat puhhuu siitä, mikä on ainoa toiminto, millä ne takkaa sen, että samanlaisia tollakoita syntyy aina vaan lissää.

    Äänestä

Nämä Muonion sivut vois ihan hyvin sulkea,niitä ei kyllä kukaan viitsi lukea.Kovin on Muonilaisten ajatus maailma mennyt alaspäin.Ei varmaankaan kaikkien,mutta ne jotka jotakin järkevää kirjottavat-saavat vastaukset alapään juttuina.ETTÄ SELLAINEN TAPAUS ON MUONIOLAISTEN SUOMI 24!!!

Äänestä
  • Minä en lue koskaan. Ja kirjoittele en ainakaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmmettellijä kirjoitti:

Muoniossa, kun pelkästä alapäästä on jutut. Eikö siellä mitään muuta tapahdu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu